Eski Görümcesini Filtreden Tanımadığını Söyleyen Seren Serengil, Güneş Gözlüğüne Filtre Uygulayınca Rezil Oldu!

Aleyna

Haberler

11 Şubat 2021

Eski Görümcesini Filtreden Tanımadığını Söyleyen Seren Serengil, Güneş Gözlüğüne Filtre Uygulayınca Rezil Oldu!

Attığı her adımla sansasyon yaratmayı başarabilen Seren Serengil, bugün paylaştığı videolarla sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı.

Seren Serengil “Kirpikleriyle” Sosyal Medyada Olay Oldu!

Önceki gün Söylemezsem Olmaz programında Selin Ciğerci, Selin İmer ve eski görümcesi Eylem İpek Şafak’ın toplu fotoğraflarına “Çok filtre var tanıyamıyorum, bunlar kim?” yorumu yapan Seren Serengil, bu sabah köpeğini yürüyüşe çıkarttığı sırada çektiği videoyu Instagram hesabında paylaştı.

blank

“Ne var ki bunda?” diyor olabilirsiniz. Ancak çektiği videoda siyah güneş gözlüğü takan Seren Serengil, bool boool Instagram filtresi kullanmayı ihmal etmeyince siyah güneş gözlüğünün üzerinde Instagram filtresinin kirpikleri kaldı! Video boyunca gözlüğün üzerindeki kirpikleri fark eden dikkatli sosyal medya kullanıcıları bu storyleri magazin sayfalarına gönderince ortalık karıştı!

blank

Gün İçinde Aynı Hataya Devam Etti!

Sabah bu paylaşımı yüzünden Instagram kullanıcılarının diline düşen Seren Serengil, birkaç dakika önce Bircan Bali’yle beraber araba videosu çekerken yine aynı filtrenin azizliğine uğradı. Seren Serengil’in ikinci defa aynı hataya düşmesi; sosyal medya kullanıcıları tarafından “Gündem olmak ve konuşulmak için bilerek yapıyor!” şeklinde yorumlandı. Bazı kullanıcılar ise Seren Serengil’in eski eşi Yaşar İpek’in ilişkisi olduğunu ve inat olarak bu tarz hareketler yaptığını iddia etti!

blank

Özellikle de aynı hafta içinde “fazla filtre kullandığı için” eski görümcesi Eylem İpek Şafak’ı, Selin Ciğerci’yi, Selin İmer’i “tanıyamayan” ve bu kadar fazla filtre ile yüz kusurlarını kapattıkları için onları eleştiren Seren Serengil’in; siyah güneş gözlüğüne bile filtre uygulaması magazin severlerin diline düşmesine sebep oldu.

blank

Her açıklaması ya da her yaptığıyla olay olmayı başaran Seren Serengil’in bunu hangi amaçla yaptığı bilinmez. Ancak sosyal medyadan gelen yorumların, güzel yorumcunun umrunda olmadığı da bir gerçek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz