Eski Halinden Eser Kalmadı! Seren Serengil’in Maldivler Tatilindeki Haline Sevgilisi Bile Dayanamadı

Dilek

Haberler

18 Mayıs 2021

Eski Halinden Eser Kalmadı! Seren Serengil’in Maldivler Tatilindeki Haline Sevgilisi Bile Dayanamadı

Magazin kraliçesi Seren Serengil, hastalığı nedeniyle çok zor günler geçiriyordu. Neyse ki, hastanedeki zorlu tedavi sürecinin ve uzun dinlenme döneminin ardından işler yoluna girmiş gibi duruyor.

Seren Serengil

Sansasyonların kraliçesi Seren Serengil, uzun zamandır magazin programlarının aranan yüzü. Bu sezon da sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”da Bircan Bali ve Arto ile yorumculuk yapmaya başladı. Her programda ünlüler camiasına adeta füze atan Seren Serengil, yaptığı gaflarla ya da ilginç çıkışlarla sürekli adından söz ettirmeyi başarıyor. Ancak son dönemde tuhaf açıklamalarıyla değil talihsiz olaylarla gündeme geliyor.

Canlı Yayında Bayıldı

Seren Serengil

Seren Serengil, kilo vermek için geçirdiği ameliyatlar ve sağlıksız sürecin sonunda Dumping Sendromu’na yakalandı. Ancak kendine dikkat eden biri olmadığı için tedavisini de aksattı ve daha çok yıpranmaya başladı. En sonunda, “Söylemezsem Olmaz”ı sunarken canlı yayının ortasında bayılıverdi! Hemen hastaneye kaldırılan Seren Serengil, birkaç gün tedavi gördü. Hastaneden çıktıktan sonra da düzenli olarak serumlar ve ilaçlar alması gerekiyordu. Bu kez, nişanlısı Mustafa Rahman Tohma’yı, annesini ve arkadaşlarını dinledi. Tedavisini aksatmadan devam ettirse de, iyileşebileceğine dair büyük şüpheleri vardı ve korkuyordu.

Gördük ki, bu korkusundan artık eser yok!

Nişanlısı Bile Pes Etti

Seren Serengil

Seren Serengil, dinlenme sürecinin ardından işinin başına geri döndü ve yeni projelerin de yolda olduğunu söyledi. Bu projelerden ilki kendi adıyla çıkaracağı giyim markasıydı. Geçen hafta hem tatil hem de markasının çekimleri için Maldivler’in yolunu tuttu. Paylaşımlarından anladığımız kadarıyla tatile de sponsorla gitmiş. Oysa, bu yöntemi kullananları programında bol bol eleştirirdi!

Öte yandan, Seren Serengil artık büyük ölçüde iyileşmiş gibi duruyor. Maldivler’de son dönemdeki sızlanmalarından ve endişesinden eser yoktu. Öyle ki, nişanlısı Mustafa Rahman Tohma bile onun temposuna dayanamadı!

Umarız, Seren Serengil en kısa sürede hastalığından tamamen kurtulur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz