Eski Sero Geri Döndü! Seren Serengil’in Hedefinde Bu Defa Şeyma Subaşı Var: Şeyma’yı “Türkçe”sinden Vurdu!

Aleyna

Haberler

8 Nisan 2021

Eski Sero Geri Döndü! Seren Serengil’in Hedefinde Bu Defa Şeyma Subaşı Var: Şeyma’yı “Türkçe”sinden Vurdu!

Söylemezsem Olmaz programının sevilen yorumcusu Seren Serengil, geçtiğimiz hafta fenalaşınca programdan ayrılmak zorunda kalmıştı. Dumping Sendromu nedeniyle hastanelik olan ve doğum gününü de hasta yatağında geçiren Seren Serengil, Salı günü Söylemezsem Olmaz programına geri döndü! Hatta Seren Serengil’in Şeyma Subaşı’na söylediği sözle; stüdyoya gelmeden önce sivri dilini bileylemeyi unutmadığını da anlamış oluyoruz.

Seren Serengil

Seren’den Şeyma’ya Büyük Taş!

Aslında Söylemezsem Olmaz canlı yayınında konu Şeyma Subaşı değildi. Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil; Kerem Bürsin’in “salak” çıkışını değerlendirirken konu birden Şeyma’ya geldi. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelen ve Buket Aydın’ın canlı yayınına katılan Şeyma Subaşı’nın hızlı konuşması ve bazı Türkçe kelimeleri hatırlayamaması sosyal medyada dalga konusu oldu.

Şeyma Subaşı bu kadar gündemi meşgul ederken; Seren Serengil nasıl olduysa Kerem Bürsin’in “salak” çıkışını uzun yıllar Amerika’da yaşamasına bağladı ve oradan da; “Kerem yıllarca Amerika’da yaşamış. Orasının diliyle düşünüp konuşması normal. Baksana Şeyma’ya 2 tane yabancı sevgilisi oldu diye alfabeyi unutacak neredeyse!” deyince stüdyoda kahkaha sesleri yankılanmaya başladı. Bircan Bali ve Arto da Seren Serengil’e hak verince ortalık karıştı.

Şeyma’nın Sevgilileri!

blank

Şeyma Subaşı’nın her röportajında biraz daha Türkçeyi unuttuğuna şahit oluyoruz aslında; özellikle de Buket Aydın’la yaptığı son röportajda 1,25 hızla konuşması ve sık sık kelimeleri unutması pek çok sosyal medya takipçisinin siniri bozdu. Ancak Şeyma’ya da hak vermek gerekiyor. Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonra önce İtalyan Dj Guido Senia ile bir yıla yakın beraberlik yaşadı.

Şeyma Subaşı ve Meedo

Ardından da son 3,5 aydır milli eniştemiz Mısırlı milyarder Meedo ile birlikte. Hatta Şeyma son 6 aydır hayatına Miami’de devam ediyor ve oradaki tüm arkadaşları da yabancı! Zaman içinde Türkçeye yabancılaşması normal karşılanabilir ama Seren Serengil’de az değil gerçekten!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz