Esra Dermancıoğlu’ndan Seren Serengil ve Arto’nun Gözlerini Şaşkınlıktan Kapatamayacakları Paylaşım! Makarnalı Esra

Ayşegül S.

Haberler

15 Mart 2021

Esra Dermancıoğlu’ndan Seren Serengil ve Arto’nun Gözlerini Şaşkınlıktan Kapatamayacakları Paylaşım! Makarnalı Esra

Birbirinden enteresan ve orijinal sosyal medya paylaşımları ile tanıdığımız Esra Dermancıoğlu’ndan yepyeni bir paylaşım daha. Ancak bu kez ünlü oyuncunun paylaşımını esprili bulan takipçilerinin yanı sıra şaşkınlıkla izleyen takipçileri de oldu. İşte Esra Dermancıoğlu’nun makarnalı yeni şaheseri!

Toşko ve Murat Balcı Yarıştı

Esra Dermancıoğlu dün paylaştığı videoda Murat Balcı ve Toşko’nun makarna pişirme tecrübelerini kaydetmişti. Mutfakta bir yemek yarışması edasıyla çektikleri videoda Toşko ve Murat Balcı makarna pişirmek için yarıştılar. Dermancıoğlu yarışmanın sonunda her ikisinin de makarnayı çok kötü yaptıklarını söylemiş ve makarnaları beğenmemişti

Orijinallikte Dur Durak Yok!

Orijinallik ve özgünlükte sınır tanımayan Esra Dermancıoğlu bu özelliğini Instagram hesabından sürekli takipçileri ile paylaşan ünlülerden birisi. Bugünse ünlü sanatçı yine Instagram hesabından makarnalı paylaşımlarına devam etti. Üzerine ve sağa sola serpiştirilmiş spagettilerle poz veren Esra Dermancıoğlu’nun bu paylaşımı ise takipçilerini ikiye böldü. Bazı takipçileri yine ünlü sanatçının uçuk kaçık hallerine çok gülerken bazıları ise eleştirdi.

Arto ve Seren Serengil’in Gözleri Açılacak  

Esra Dermancıoğlu’nu bir süredir eleştiri topuna tutan Söylemezsem Olmaz programı sunucularının bu fotoğraf için yorumları ise merak konusu. Bu kez özellikle Seren Serengil ve Arto’nun şaşkınlıktan gözleri açık kalacağa benziyor. Ünlü oyuncu Dermancıoğlu’nun geçtiğimiz hafta paylaşmış olduğu video da ikili tarafından ti’ye alınmış ve sert yorumlar yapmalarına neden olmuştu. Bakalım Seren Serengil ve Arto ünlü oyuncunun makarnalı pozu için bir yorumda bulunacaklar mı?

Yemekli Mesajlara Devam

Esra Dermancıoğlu’nun yemekli paylaşımları bir ilk değil aslında. Ünlü oyuncu daha önce de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bu minvalde bir paylaşım yapmıştı. Üzerinde çilekli pasta ile poz veren Esra Dermancıoğlu; “Öyle bi dünya olsun ki kadına şiddet buna dönüşsün… Öfkenizi bize çilekli pasta atarak çıkarabilirsiniz, bi düşün derim beyler” mesajı ile paylaşmıştı.

Benzer Haberler

Banu 15 Mart 2021

Anlayamadım gitti bu ünlüleri

Nevin 16 Mart 2021

🤣🤣🤣🤣

Yorum Yaz