Esra Dermancıoğlu’nun “Aldatma” Açıklamasına Seren Serengil’den Yanıt Gecikmedi: “Kabul Eden Kadın Çaresizdir!”

Aleyna

Haberler

10 Nisan 2021

Esra Dermancıoğlu’nun “Aldatma” Açıklamasına Seren Serengil’den Yanıt Gecikmedi: “Kabul Eden Kadın Çaresizdir!”

Şu sıralar Esra Dermancıoğlu magazin gündeminden düşmek bilmiyor! Yaptığı açıklamalar ve Instagram paylaşımlarıyla magazincilerin ve sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başaran güzel oyuncu; önceki gün Armağan Çağlayan’ın “Gör Beni” isimli Youtube videosunun konuğu oldu. “Aldatma” konusunda çarpıcı açıklamalarda bulunan Esra Dermancıoğlu sosyal medyada yanlış anlaşılınca; linçlerden kaçamadı! Linç edenlerden biri de Söylemezsem Olmaz programının kaotik yorumcusu Seren Serengil’di.

Esra Dermancıoğlu

Geçtiğimiz haftalarda Söylemezsem Olmaz programıyla polemiğe giren Esra Dermancıoğlu, o günden beri magazincilerin yakından takip ettiği isimlerden biri haline geldi. Özellikle Seren Serengil ve Arto’yla Instagram üzerinden kavgaya tutuşan Esra Dermancıoğlu; açıklamalarıyla ve kendini savunma biçimiyle pek çok kişinin desteğini almayı başardı.

Esra Dermancıoğlu’nun Sözleri Olay Oldu!

Ancak güzel oyuncu bu hafta Armağan Çağlayan’ın “Gör Beni” isimli Youtube videosuna konuk olunca işler karıştı! Esra Dermancıoğlu’nun aldatma konusundaki fikirleri sosyal medyada çarpıtılıp paylaşılınca; güzel oyuncu herkes tarafından yanlış anlaşıldı ve linçle karşılaştı!

Eski eşi tarafından aldatıldığını itiraf eden Esra Dermancıoğlu, aldatmanın iletişimsizlikten kaynaklandığını iddia etti; “Bir erkeğin beni aldatması bana asla bir sorun değil. Bir erkeğin ya da bir kadının birbirini aldatma konusunu asla adalet içine sokmuyorum. Bu başka bir güdü, istemiyordur başka bir şeydir. Bir erkek eşine gidip ‘ya benim canım başka kadınlar çekiyor’ diyemiyor. Diyemediği için de yalanlara, aldatmalara, arkadan iş çevirmelere başvuruyor.”

Seren Serengil’den Yanıt Gecikmedi!

Esra Dermancıoğlu’nun bu ifadesinin ardından Söylemezsem Olmaz programında güzel oyuncu için ufak bir linç başlatıldı! Tabii bu lincin başını çeken kişi Seren Serengil’di; “Bir kadın böyle bir durumu kabul edebiliyorsa çaresizdir o kadın çünkü sevilmediği halde bir başkasıyla olduğunu deglare eden kocasını kabul ediyorsa ya çaresizdir ya da başka eğilimleri vardır diye düşünüyorum ben. Böyle bir durum ahlaka ve evlilik kurumuna aykırıdır!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz