Esra Erol Bu Defa Üç Harflileri Arıyor! Tövbe Estağfurullah: Şoke Olacağınız Ayin Görüntüleri Yayınlandı!

Ayşegül S.

ATV

21 Haziran 2021

Esra Erol Bu Defa Üç Harflileri Arıyor! Tövbe Estağfurullah: Şoke Olacağınız Ayin Görüntüleri Yayınlandı!

Esra Erol’da programında kanınızı donduracak olaylar yaşanmaya devam ediyor. Bu kez de üç harflilere karıştığını iddia eden, sihirli sözler ve olağanüstü güçlere sahip olduğunu söyleyen İkrar Duman’ın mağdur ettiği bir isim Esra Erol’dan yardım istedi. İşte programda yaşanan İkrar Duman ifşası!

Sözde Hoca İkrar Duman’ın 3 Harfliler Reklamı

Esra Erol’a katılarak yaşadıklarını aktaran Necla isimli bir konuk, İkrar Duman’a gittikten sonra başına gelenleri anlattı. Sahte hoca İkrar Duman ve eşinin kendisine sürekli “Anne” diyerek hitap ettiğini söyleyen Necla Hanım daha önce ona 250 TL verdiğini söyledi. Ardından ikinci seansta Konya’da yüz yüze seans yaptıklarını ve bu seansı sosyal medyada reklam olarak kullandığını aktardı. Kendisinin bu tür reklamlarla kullanıldığını ve başka insanlara onu tavsiye ettiği için çok pişman olduğunu söyleyen mağdur kadın İkrar Duman yüzünden neredeyse yuvasının yıkılma noktasına geldiğini anlattı.

Yuvam Yıkılma Noktasına Geldi

İkrar Duman’a danışmaya gitmesi için vesile olduğu Handan Avcı adlı bir kadının bir süre sonra İkrar Duman’la ilişki yaşadığını öğrenen Necla Hanım bu duruma müdahale etmek istiyor. Çünkü Handan Avcı’nın imam nikahlı bir eşi, İkrar Duman’ın da resmi nikahlı olduğu bir eşi bulunuyor. Necla Hanımın ilişkilerine müdahale etmesi sonucunda ise İkrar Duman aslında Necla Hanımın onunla birlikte olmak istediğini söyleyerek bir de iftira atıyor. Bu iftirayı yayan İkrar Duman yüzünden kendi eşi ile bir sorun yaşamaya başlayan Necla Hanım ise tüm bu iftiraları temizlemek ve mağdur ettiği insanları uyarmaya çalışıyor.

İkrar Duman Kim?

İnsanları üç harflilerden kurtarmaya çalıştığını iddia eden İkrar Duman yayınladığı rahatsız edici videolarla da reklamını yapmaya devam ediyor. Esra Erol’un sesini kısarak yayınladığı videolar sayesinde Necla Hanım da daha önce başka insanlara tavsiyede bulunduğu için çok pişman olduğunu aktardı. Kendisini metafizik uzmanı olarak tanıtan İkrar Duman ise cin çıkarma, büyü bozma, bereket ve şirinlik gibi işlemler yaptığını iddia ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz