Evlenme Teklifi Değil İnception! Seren Serengil’den Buse Varol’a Türkiye’nin en Çok Konuşulan Evlilik Teklifleri

Buket S

Haberler

23 Haziran 2021

Evlenme Teklifi Değil İnception! Seren Serengil’den Buse Varol’a Türkiye’nin en Çok Konuşulan Evlilik Teklifleri

Sosyal medya hayatımıza girdiğinden beri ünlülerin yaşantısı magazin severler için büyük ölçüde merak konusu olmaktan çıktı. Sosyal medya hesaplarını takip ettiğimiz kişilerin hayatında neler olup bittiğini an be an görebiliyoruz. Ancak bir de gördüklerimizin fazlası var; ünlülerin hayatının bilinmeyenleri…Biz de o bilinmeyenler arasından evlilik tekliflerini sizler için derledik. Keyifli okumalar!

1-Ali Erkazan-Çağlar Kılıç

Ünlü oyuncu Ali Erkazan’ın kendisinden 23 yaş küçük sevgilisi Çağlar Kılıç ile olan ilişkisi bir hayli konuşulmuştu. Söylenenlere kulak asmayan ünlü oyuncu, sevgilisiyle birlikte katıldığı 2. Sayfa adlı televizyon programında , canlı yayında Çağlar Kılıç’a evlenme teklif etti. Ünlü çift henüz nikah masasına oturmasalar da kararları baki.

2-Ceyhun Fersoy-Begüm Öner

blank

2015 yılında 80’ler dizisinde tanışan Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner, rol icabı sevgili olmuşlardı. Senaryo gereği sergiledikleri aşk zaman geçtikçe gerçeğe dönmüş ve Ceyhun Fersoy Begüm Öner’e inception gibi bir evlilik teklifi etmişti. Evlilik teklifinden set arkadaşlarına bahseden Ceyhun Fersoy, setteki her şeyi buna göre ayarlamış, hatta senaryoya bir evlilik teklifi sahnesi eklenmişti.

blank

O gün geldiğinde Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner o sahne için karşı karşıya gelmiş, rollerini yapmışlardı ki Ceyhun Fersoy ağzından Begüm’ün dizideki adı Elvan yerine Begüm’ü kaçırmıştı. Bunun gerçek bir teklif olduğunu o an anlayan Begüm Öner göz yaşlarına boğulmuş ve hemen evet demişti. Çift 2017 yılının Ağustos ayında dünyaevine girmişti. Hala bu mutlu beraberlikleri devam ediyor.

3-Sarp Akkaya-Sinem Yalçınkaya

blank

Ünlü oyuncu Sarp Akkaya, sevgilisi Sinem Yalçınkaya ve ikiz kardeşi Kaya Akkaya ile birlikte gittiği Fenerbahçe-Olimpiakos basket maçında, O Ses Türkiye’de vokal koçu olarak görev yapan sevgilisi Sinem Yalçınkaya’ya evlenme teklif etmişti.

blank

Skor tahtasına “Sinem benimle evlenir misin?” yazdıran Sarp Akkaya, sevgilisinden evet cevabını almış ve çift 21 Mayıs 2017 tarihinde Kenan İmirzalıoğlu, Acun Ilıcalı, Beren Saat, Kenan Doğulu ve daha birçok ünlü ismin katıldığı görkemli bir düğünle evlenmişlerdi. Bu yıl Mayıs ayında ilk bebekleri Kaan’ı kucağına alan çift, mutlu yaşantılarına devam ediyor.

4-Anıl Altan-Pelin Akil

blank

Arka Sıradakiler adlı dizide tanışan Anıl Altan ve Pelin Akil uzun bir sevgililik dönemi yaşadıktan sonra evlenmeye karar verdiler. Bu kararın ilk basamağı ise Anıl Altan’ın evlilik teklif etmesiydi. Altan, sevgilisi Pelin Akil’in doğum günü için Büyük Ada’da bir otelin terasında parti düzenledi. Tüm hazırlıkları bizzat elleriyle yapan Anıl Altan’ın en büyük sürprizi ise evlilik teklifiyfi.

blank

Bu teklifi hiç beklemeyen Pelin Akil anın heyecanına kapılarak yüksek sesle evet dedi ve çiftimiz hayatlarını birleştirme yolunda ilk adımı atmış oldu. 2016 yılında sevdiklerinin katıldığı bir düğünle dünyaevine giren Anıl Altan Pelin Akil çifti 20 Nisan 2019 tarihinde ikiz kızları Alin ve Lina’yı kucağına aldı.

5-Arda Turan-Aslıhan Doğan

blank

Bir inception etkisi yaratmasa da Arda Turan ve Aslıhan Doğan çiftinin de evliliğe karar verme hikayeleri ilginç. Yakın arkadaşları Saffet Ulusoy’un doğum gününe katılan Arda Turan ve Aslıhan Doğan çifti, evliliğe giden ilk adımı burada attılar.

blank

Arda Turan arkadaşının doğum gününde sevgilisi Aslıhan Doğan’a evlenme teklif etti ve ‘evet’ cevabını aldı. Çift 2018’in Mart ayında, şehitler olması sebebiyle düğün yapmayarak sade bir nikah töreniyle dünyaevine girdi. Turan çifti Hamza Arda ve Asil Aslan ismini verdikleri iki oğuları ile birlikte huzur içinde yaşıyor.

6-Yaşar İpek-Seren Serengil

blank

Olayların kadını Seren Serengil, evlenip boşandığı eşi Yaşar İpek’ten hiç beklemediği bir anda evlenme teklifi almıştı. Yaşar İpek, konser verdiği sırada sevgilisi Seren Serengil’i sahneye davet ederek önce aşkını ilan edip, ardından evlenme teklif etti.

blank

Bu teklifi hiç beklemeyen Serengil şoka uğradı. Seyircilerin yoğun alkışları arasında Yaşar İpek, Seren Serengil’in cevabını beklemeden yüzüğü parmağına taktı. Bu hamleden sonra Seren’den ‘evet’ cevabı geldi. 2018 yılının Mayıs ayında Fransada evlenen çift, 2019 yılında olaylı bir şekilde boşandı.

7-Ece Seçkin-Çağrı Terlemez

blank

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin, pilot sevgilisi Çağrı Terlemez ile tatil için Güney Afrika seyahatine çıktığı esnada hayatının teklifini aldı. Çift kabile ile ateş başında vakit geçirdiği esnada kabile üyeleri müzik eşliğinde geleneksel danslarını yapıyor, Ece Seçkin ise onları izliyordu.

blank

Çağrı terlemez birden kabilenin yerel kıyafetlerinden birini giyip sevgilisi Ece Seçkin’e yaklaştı ve ‘Benimle evlenir misin?’ sorusunu sordu. Seçkin’in ‘evet’ cevabını danslarla kutlayan kabile ve çift, belki de hayatlarının en ilginç akşamını yaşadı. Ece Seçkin ve Çağrı Terlemez 15 Eylül 2021 tarihinde evlenmeyi planlıyor.

8-Alişan Tektaş-Buse Varol

blank

Her ne kadar listenin en ilginç evlilik teklifi olmasa da Alişan da sevgilisi Buse Varol’a son derece romantik bir teklifte bulunmuş, ünlü şarkıcının heyecanı setteki herkesi etkisi altına almıştı. Buse Varol’un Muhteşem Yüzyıl’da rol aldığı sırada sete giderek diz çöküp evlenme teklif eden Alişan da ‘evet’ cevabını aldı.

blank

2018 yılında tüm sevdiklerinin katıldığı bir düğünle evlenen çift, 2019 yılında ilk çocukları Burak’ı kucağına aldı. Her fırsatta büyük aileleri sevdiklerini söyleyen Tektaş çifti bu yıl da kızları Eliz’i kucakladı. Çiftimiz şu sıra Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş’ın covid haberi ile sarsılsa da , kısa zamanda her şeyin yoluna gireceğinden şüphemiz yok.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz