Fatih Ürek Demet Akalın’ı Çekiştirdi Ama Pot Kıran Seren Serengil Oldu: “Dertleşmek başka bir şey…”

Dilek Yeğin

Haberler

10 Şubat 2021

Fatih Ürek Demet Akalın’ı Çekiştirdi Ama Pot Kıran Seren Serengil Oldu: “Dertleşmek başka bir şey…”

Sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”a katılan Fatih Ürek, Demet Akalın’la neden küstüklerini anlattı. Ama baltayı taşa vuran Seren Serengil oldu!

Fatih Ürek

Ünlü şarkıcı ve sunucu Fatih Ürek, sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”a konuk oldu. Fatih Ürek, yıllarca dost olduğu ünlü şarkıcı Demet Akalın’la neden küstüklerini de anlattı.

Fatih Ürek Demet Akalın

Fatih Ürek’in anlattığına göre ikilinin arasında karşılıklı bir restleşme olmadı. Demet Akalın, bir anda gemileri yaktı! Programda ünlü şarkıcının insan ilişkilerindeki kırılganlığı ve fevri tavırları uzun uzun anlatıldı.

İki Kez Bozuştular

Fatih Ürek Demet Akalın Okan Kurt

Demet Akalın ve Fatih Ürek arasındaki ilk küslük düğün meselesi yüzünden çıktı. Demet Akalın, Okan Kurt’la evleneceği zaman Fatih Ürek’i düğününe çağırmadı! Fatih Ürek, “Onu 17 yaşından beri tanıyorum ama düğüne çağrılmıyorum” diyerek Demet Akalın’a tavır aldı. Neyse ki Demet Akalın, Fatih Ürek’i hastanede ziyaret etti ve barıştılar.

Demet Akalın Fatih Ürek

Ama ikinci küslükte durum başkaydı. Bu kez Demet Akalın Fatih Ürek’e tavrını koydu. Hem de ona hiçbir açıklama yapma fırsatı vermeden! Demet Akalın, Fatih Ürek’e “Sen çocuğuma beddua etmişsin. Televizyon kulislerinde arkamdan konuşmuşsun” diye bir mesaj çekti ve ekledi: “Tilki!

Fatih Ürek de, “Böyle bir şeye nasıl inanır?” diyerek hakarete uğradığını düşündü ve asla barışmamaya karar verdi. Zaten Demet Akalın onu çoktan engellemişti bile!

Seren Serengil Yine Pot Kırdı!

Seren Serengil

Bu arada Seren Serengil de büyük pot kırdı. Konuyu her zamanki gibi kendi hayatına getiren Seren Serengil, bu kez baltayı taşa vurdu. Olmayan şeyleri yaymakla dertleşmek arasındaki farkı şöyle anlattı: “Bircan’la darılıyoruz, Arto’yla konuşuyoruz. Arto’yla bir şey oluyor, Bircan’la konuşuyoruz. Ama bu dertleşme, başka bir şey!

Arto ve Bircan Bali’nin gerildiği yüzlerinden hemen belli oldu. Bircan Bali durumu toparlamak için araya girerek “Gemileri yakıyor herhalde hemen Demet Akalın” dedi. Fatih Ürek de, “Evet bu yüzden barışmak istemiyorum çünkü aynı şeye devam edecek” dedi.

Fatih Ürek ve Seren Serengil, bu iftiraları atan kişilerin de Demet Akalın’la problem yaşadığını söyledi. Akalın, onlar için “Görgüsüz” dermiş!

Onunla da Küstü!

Demet Akalın Esra Balamir

Programda uzun uzun Demet Akalın’ın kin tutma ve gemileri yakma huyu —Seren Serengil’in geçmişinden örnekler eşliğinde- anlatıldıktan sonra yeni bir gerçek ortaya çıktı. Demet Akalın, yakın arkadaşı Esra Balamir’le de küsmüştü!

İkili artık birbirini Instagram’dan takip etmiyor. Hatta birbirlerine imalı imalı story’ler atıyorlar! İkilinin arasındaki atışma Demet Akalın’ın bu tuhaf sözleriyle başladı.

Demet Akalın story

Esra Balamir de altta kalmadı tabii ki!

Esra Balamir

Hem Fatih Ürek hem de Esra Balamir bu yıpratan dostluktan bıkış gibi görünüyor. Fatih Ürek açık açık “Asla barışmam” diyor. Ama belli mi olur, her sabah beraber program sunan Demet Akalın ve Alişan da uzun süre küs kalmıştı. Her sabah beraber “Söylemezsem Olmaz”ı sunan üçlü arasındaki sorunları da Seren Serengil açık etti! Anlayacağınız, bu camiada ilişkiler her an tersine dönebiliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz