Gülben Ergen İçin “Dilenci” Demişti: Seren Serengil Yine Geri Vites Yaparak Tiktok’ta Yayın Açmaya Hazırlanıyor!

Aleyna

Haberler

8 Mayıs 2021

Gülben Ergen İçin “Dilenci” Demişti: Seren Serengil Yine Geri Vites Yaparak Tiktok’ta Yayın Açmaya Hazırlanıyor!

Söylemezsem Olmaz’ın kaotik yorumcusu Seren Serengil, geçtiğimiz aylarda hasımı Gülben Ergen’e Tiktok’ta canlı yayın açtığı için “dilenci” yakıştırması yapmıştı. Ancak bugün kendisine Tiktok hesabı açan Seren Serengil; Tiktok’tan canlı yayın açacağını Instagram takipçileriyle paylaşınca ortalık karıştı. Anlayacağınız Seren Serengil yine geri vites yaptı!

Seren Serengil

Seren Serengil’in Sansasyonları!

Gündem olmak ve gündemde kalmak için absürtlüğün sınırlarını zorlayan Seren Serengil geçtiğimiz aylardan beri “Dumping Sendromu” isimli bir rahatsızlıkla boğuşuyor. İkinci kere zayıflama ameliyatı olmak için bıçak altına yatan güzel yorumcumuz kilo verme uğruna bağırsaklarını bağlatınca; sağlığını da kaybetti!

blank

İstediği gibi hızla kilo veren Seren Serengil, bir yerden sonra kilo vermesini durduramayınca sağlık sorunları yaşamaya başladı. Yediği hiçbir şeyin midesinde durmadığını söyleyen güzel yorumcu “Dumping Sendromu” yüzünden zor günler geçiriyor. Geri dönüşüm ameliyatı olması gerektiğini ifade eden Seren Serengil; vücudunun bu ameliyat için hazır olmadığını ve beklemek zorunda olduğunu söyledi.

Seren Serengil

Gülben Ergen’e Dilenci Demişti!

Geçtiğimiz haftalarda canlı yayında rahatsızlanan Seren Serengil hastaneye kaldırılmış ve bir hafta programdan ayrılmak zorunda kalmıştı. Kendisini doğanın huzurlu kollarına bırakan güzelimiz artık çok daha iyi! Hatta bu saatten sonra sadece Instagram’da değil diğer sosyal mecralarda da aktif olacakmış. Seren Serengil kendisine Tiktok hesabı açmış ve orada da canlı yayınlar açarak sevenleriyle buluşacakmış!

blank

Instagram hesabından Tiktok hesabını paylaşan Seren Serengil, takipçilerinde kendisini Tiktok’ta da takip etmesini istedi. Tabii çağa ayak uydurmak ve Z jenerasyonu dediğimiz yeni nesil gençlere adapte olmak elbette önemli. Ancak Seren Serengil’in geçtiğimiz aylarda Tiktok’ta canlı yayın açan Gülben Ergen’e “dilenci” dediğini de unutmadık! Güzel yorumcumuzun bu tarz geri viteslerine elbette oldukça alıştık, bakalım Seren Serengil’in Tiktok canlı yayınları nasıl geçecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz