Gülben Ergen-Seda Sayan İttifakını Görünce Çıldırdı! Seren Serengil Bu Kez Bel Altı Vurdu

Dilek

Haberler

16 Temmuz 2021

Gülben Ergen-Seda Sayan İttifakını Görünce Çıldırdı! Seren Serengil Bu Kez Bel Altı Vurdu

Olayların kadını Seren Serengil, ezeli düşmanı Gülben Ergen’in Seda Sayan’la bir araya geldiğini görünce çıldırdı. İki gündür Gülben Ergen’e gönderme yapan Seren Serengil, bugün de kankası Arto’nun katıldığı programı paylaşarak bel altı vurdu.

Gülben Ergen Seren Serengil

Polemiklerin ve sansasyonların kraliçesi Seren Serengil, neredeyse bütün ünlülerle kavgalı olsa da hepimizin bildiği özel bir düşmanı var, Gülben Ergen! Bir zamanlar aynı gazinoda birlikte çalışan ikilinin yediği içtiği ayrı gitmiyordu. Ama araya aşk meselesi girince ipler fena halde gerildi. Eski dostlar, kavgaları neredeyse 30 yıldır magazin sayfalarını süsleyen ezeli düşmanlara dönüştü. Seren Serengil, Gülben Ergen’i çekiştirmek uğruna, üç gün de olsa, hapiste bile yattı! Hala da Gülben Ergen’in adını duymaya tahammülü yok. Dolayısıyla, son gelişmeler onu yine kızdırdı!

Gülben Ergen-Seda Sayan Dayanışması

Gülben Ergen, eski dostu Seda Sayan’la tatile çıktı. Birlikte çektikleri fotoğrafı, “Biz bir buluşuruz, bir masaya yatırırız alemi cihan yanaaar ☀️ Kulakları çınlayanlar el kaldırsın 🤚” notuyla paylaştı ve magazin gündemine bomba gibi düştü. Kulakları çınlayanlardan biri de Seren Serengil olmalı ki, ikiliye tuhaf göndermeler yapmaya başladı.

“Erken emeklilik”

Önce, “You are old” (Yaşlısınız) ve “Erken emeklilik de güzeldir” diyerek ikiliye taş atan Seren Serengil, Mehmet Ali Erbil’le yaşadığı tartışmada cephe aldığı Seda Sayan’ı da hassas noktasından vurdu. Zaten, cephe alması için Gülben Ergen’in yanında yer alması yeterliydi! Sonra da, özel hedefi olan Gülben Ergen’e yönelik çalışmaya başladı.

Bel Altı Vurdu

Seren Serengil, hemen laf sokma çalışmalarına başladı ve oldukça orijinal bir yöntem buldu. Kankası Arto’nun katıldığı “Gör Beni” programını izleyen ünlü isim, programın sunucusu Armağan Çağlayan’ın çalışırken en çok gerildiği ismin Gülben Ergen olduğunu söylemesiyle mest oldu.

“Gülben Ergen Show” rating alamadığı için çok gerildiklerini söyleyen Armağan Çağlayan’a, “Şimdi seyrettim, harikasınız” diyerek destek olan Seren Serengil’in rating konusunda da söyleyecek sözleri vardı: “E bu yeni bir şey değil ki. O kadıncağızın televizyonda en son 10 sene önce programı vardı ama güçlü bir isim değil televizyon için. Bir daha da olamadı zaten, ben niye mesut olayım, Arto’ya bak ya… Yılan mısın oğlum, ben miyim millet rating almıyor diye suçlusu?” Ama ne kadar sevindiği bu satırlardan bile anlaşılıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz