Gülben Ergen, Seren Serengil ve İbrahim Tatlıses Arasında Sular Hiç Durulmamış! “Seren yedeğim olur…”

Dilek Yeğin

Haberler

25 Ocak 2021

Gülben Ergen, Seren Serengil ve İbrahim Tatlıses Arasında Sular Hiç Durulmamış! “Seren yedeğim olur…”

Ezeli düşmanlar Seren Serengil ve Gülben Ergen, İbrahim Tatlıses’in gözüne girmek için de kapışmış! İşte Gülben Ergen’in iddialı sözleri…

Gülben Ergen ve Seren Serengil

Gülben Ergen ve Seren Serengil arasındaki bitmeyen düşmanlık 1990’lı yıllardan beri magazine yön veriyor. Bir zamanlar gazinoda beraber çalışan eski dostların arasındaki düşmanlık hiç bitmeyecek gibi görünüyor. Yıllarca birbirlerine gazeteler üzerinden sataşan ikilinin kavgalarına Seren Serengil’in köpeği Tayni bile bomba gibi açıklamalar yaparak dahil olmuştu!

Seren Serengil, Gülben Ergen’i her fırsatta iğnelemeye devam ediyor. Hatta bunun için mahkeme kararını ihlal edip hapse bile girdi! Gülben Ergen ise yıllardır onun adını ağzına almıyor, gerekirse mahkemeye başvurarak Seren Serengil’in de susmasını sağlıyordu. Ama geçen hafta Okan Bayülgen’in programında bu konudan bahsetmek zorunda kaldı!

Seren Serengil ve Gülben Ergen düşmanlığı tekrar gündeme gelince eski defterler de açıldı. Gördük ki, Gülben Ergen eskiden bu konuda konuşmaktan hiç çekinmiyormuş!

“Seren yedeğim olur…”

Gülben Ergen ve Seren Serengil

Gülben Ergen ve Seren Serengil arasındaki düşmanlığa bir ara İbrahim Tatlıses de dahil olmuş gibi görünüyor. Zamanında gazinoda beraber çalışan bu üçlünün başından hayli olay geçmiş! Seren Serengil, düşmanlığın başladığı günlerde patronundan Gülben Ergen’in gazinodan atılmasını istemiş. Ama İbrahim Tatlıses “Gülben’in ekmeğiyle oynama” diyerek araya girmiş ve Gülben Ergen sahneye çıkmaya devam etmiş. Bu durum, Gülben Ergen’in iddialı tavrını haklı çıkarıyor!

Seren Serengil

Gülben Ergen, 2000 yılında bir fuarda Seren Serengil’le tekrar karşılaşınca onu iğnelemekten çekinmemiş. Beraber çalıştıkları günleri hatırlatarak “İbo’nun gözdesi benim, Seren yedeğim olur” demiş! Seren Serengil, Gülben Ergen ve İbrahim Tatlıses’in aşk yaşadığını iddia etmişti. Eğer bu iddianın doğru olduğunu da hesaba katarsak Gülben Ergen’in gerçekten de “İbo’nun gözdesi” olduğunu anlıyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz