Canlı Yayında Gözaltı! Palu Ailesi Dehşetine Polis Ekipleri Son Verdi!

0 oy

Canlı Yayında Gözaltı! Palu Ailesi Dehşetine Polis Ekipleri Son Verdi!

Bugün (9 Ocak 2019) sabah saatlerinde polis ekiplerinin evlerine baskın düzenlediği Palu ailesi, Müge Anlı’nın programında canlı yayında gözaltına alındı. Canlı yayın esnasında polis ekipleri Palu ailesinden Emine Palu ve eşi Tuncer Ustael’e ters kelepçe taktı.

Yaklaşık 1 haftadır Türkiye gündemini sarsan esrarengiz Palu ailesinin başından geçenler ekran başında izleyenlerin adeta kanını dondurmuş, tüm Türkiye olayın akıbeti ile alakalı atılacak adamları takip etmekteydi. Televizyon yayını ihbar olarak değerlendirilen Kocaeli Körfez Başsavcılığı, Palu ailesi ile alakalı soruşturma başlattı. Kasten adam öldürme ile başlayan ve daha bir dizi suç unsurunu barındıran suçlamalar doğrultusunda bu sabah ailenin evine baskın düzenledi. Hemen akabinde canlı yayında gözaltına alınan Palu ailesinin üyeleri Kocaeli Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Emine Palu ve Tuncer Ustael’e Ters Kelepçe!

Suçlamaların odak noktasında bulunan Tuncer Ustael ve eşi Emine Palu, ATV ekranlarından izleyiciyle buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının canlı olarak yayınlandığı esnada gözaltına alındı.

Canlı yayın sırasında ters kelepçe ile etkisiz hale getirilen ikili kendilerine yöneltilen suçlamalar hakkında yaptıkları yorumlarda, suçlamaları bir kez daha reddetmeyi tercih ettiler.

Müge Anlı Gözyaşlarını Tutamadı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının canlı olarak yayınlandığı esnada stüdyoya gelerek Palu ailesinin üyelerini tutuklayan polis ekipleri, stüdyoda bulunan izleyiciler tarafından alkışlanırken Müge Anlı’nın ise tanık olduğu olaylar karşısında gözyaşlarını tutamadığı gözlendi.