Çarpışma 19. Bölümden İlk Sahne Paylaşıldı! Yeni Bölüm Yine Nefesleri Kesecek...

0 oy

Çarpışma 19. Bölümden İlk Sahne Paylaşıldı! Yeni Bölüm Yine Nefesleri Kesecek...

 Çarpışma dizisi heyecan dolu bir bölümü daha geride bıraktı. Kadir, Zeynep’i kurtarmak için mücadele verirken peşinde olan Ivan’a karşı da kendisini savunmak zorundadır.

Bir kaza sonucu hayatları birbirine değen dört insan yaşamı nasıl bölüşecekler? Kadir, Zeynep, Cemre, Kerem ve onların yanında olan insanlar, karşılarında ise düşmanları. Bir yanda basit ama bir o kadar travmatik hayatları içinde yaşamaya çalışanlar, diğer yanda kötülük ile beslenen kişilikler. Başarılı bir polis olan Kadir Adalı, kızını ve karısını bir terör saldırısında kaybeder. Bu saldırının ardından uzun bir süre kendisini suçlar. Karıştığı o trafik kazasının ardından karşısına çıkan Zeynep ise Kadir’in hayatını değiştirecektir.


Çarpışma 18. Bölümde Yaşananlar

Ivan’ın gelmesi Haydar’ı ne kadar telaşlansa da, Kadir bir o kadar sakindir. Ivan, Cansız ile görüşür. Cansız bu görüşmenin sonunda hedeflerden bir tanesinin Kadir olduğunu öğrenince onu korumaları için peşine kendi adamlarını takar. Zeynep’i kurtarmak için Kadir de Cemre de iki koldan saldırılar. Cemre, Zeynep’i içeriden çıkaracak delil karşılığında babasından kalan mirasın bir kısmını Belma’ya aktarır. Kadir ise Veli’ye ailesini öldüren kişilerin bilgisini verir. O gece, Veli’ni yaşamındaki en kötü gecedir, bütün ailesi taranarak öldürülmüştür. Veli sözünü tutar. Demir ise pek de işe yaramayacak bir delil verir. Ivan ise beklendiğinden daha çetin çıkar. Girdikleri çatışmada Çetin şehit olur. İki tarafın çabaları Zeynep’i dışarı çıkartmaya yeter. Onu kurtarmak için en önemli delil ise Veli’den gelir. En azından bundan sonra tutuksuz olarak yargılanacaktır. Adliyeden birlikte çıkarlar ve Zeynep kızının yanına gitmek ister. Yolda onları büyük bir tuzak beklemektedir. Kadir’in arabasının altına bomba yerleştirmişlerdir. Ivan ve Cansız köşeye sıkıştıkları anda onları izliyorlardır. Kadir arabanın dışındadır ve bir anda asıl tehlikenin arabada olduğunu fark eder. Ivan’ın Kadir’in arabasına koyduğu bombayı ise Cansız yapmıştır.

Çarpışma 19. Bölüm İlk Sahne

Veli Cevher, Ivan’ın karşısına çıkar. Ona ölmeden önce göreceği son kişi olduğunu söyleyen Veli, Ivan’ı tehdit eder. İkisi arasında söz düellosu sürerken telefon çalar. Ekranda Zeynep ismi yazmaktadır. Veli telefonu açmayacağını, telefonu açması için kemiklerini kırması gerektiğini söyler. Yeni bölümden gelen ilk sahne şimdilik bu kadar. Zeynep ve diğerlerinin içinde bulunduğu aracın patlayıp patlamadığına ya da nasıl patladığına dair bir bilgi yok. Oğlunun da risk içinde olduğunu bilen Cansız bomba için başka bir önlem almış olabilir.