Çukur 2. Sezon 29. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Sabrı Taşan Yamaç Ne Yapacak?

0 oy

Çukur 2. Sezon 29. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Sabrı Taşan Yamaç Ne Yapacak?

Çukur 2. sezon 29. bölüm fragmanı yayınlandı. Yamaç, Cumali’yi kurtarmaya gelecek mi? Vartolu abisine olan borcunu nasıl ödeyecek?

Çukur’da işler iyice kızıştı. Sena’nın ölmesinin ardından kendisini toparlayamayan Yamaç, ölümünün peşinden gider. Ortaya yeni çıkan bir düşman ise Çukur’u karıştırmaya yetecektir. Geçmiş bir fotoğraf olarak geri döner. Yamaç’ın yanında yine Aliço vardır. Bir afiş Yamaç’ı Meliha’ya kadar, bir fotoğraf ise İdris’le olan ilişkilerine götürür. Sadece oyuncu kadrosu ve konusu ile değil müzikleri ile de dikkat çeken dizinin yayınlanacak yeni bölümünde Cumali’nin yakalandığını göreceğiz. Timsah’ın Cumali’yi esir alma nedeni ise Yamaç’ı ayağına getirmek.


Bir Önceki Bölümde Yaşananlar

Koçovalılar’ın yeni bir düşmanı vardır. Timsah mahalleye gelir gelmez fırtınalar estirmeye başlar. Sedat’ın intikamını almak için Çukur’a gelen Timsah’ın ilk aradığı isim Yamaç olacaktır. Ne kadar ciddi olduğunun anlaşılması için mahalle sakinlerinden birini öldürür. Yamaç’a gerekl mesajı gönderen Timas’ın ise bir sonraki hedefi Cumali olmuştur. Sena’yı kaybetmenin bunalımı içinde olan Yamaç ise bir türlü kendisine gelemez. Onun yaşadıklarını anlamak için Sena’nın öldüğü yere geri döner. Su dolu akvaryuma giren Yamaç o anlara geri döner. Yamaç, Yüzüklü’yü köşeye sıkıştırmayı başarsa da elinden kaçırır. İdris ve Meliha’ya ait bir fotoğrafın ortaya çıkması ise eski defterlerin tekrar açılmasına neden olur. Bir başka taraftan Baykal’a ulaşmaya çalışan Yamaç karşısında bulunan Baykal’ın sahte Baykal olduğunun farkına varır. Sahte Baykal tam Yamaç’a gerçek patronun kim olduğunu söyleyecekken vurulur. Sahte Baykal öldürüleceğini anlamıştır ve Yamaç’tan yardım istemek için gelmiştir.

Çukur 69. Bölümde Yaşanacaklar

Timsah, Yamaç’a ulaşmak için abisini rehin almıştır. Yamaç’tan önce Cumali’yi kurtarmak için Vartolu Salih atağa geçer. Vartolu’nun amacı abisine olan borcunu ödemektir. Timsah’ın elinde esir olan Cumali her zamanki dik duruşundan taviz vermez. Bir evin önündeki askıda Timsah’ın karşısında durmaktadır. Yamaç’ın Cumali’yi almaya gelmemesi herkesin kafasını karıştırır. Medet, kahveye gelerek Yamaç’a acil bir durum olduğunu söyler. Damla da Yamaç ile birlikte gelmek ister. Yamaç’ın gelmiyorsun sözlerine karşı Damla ‘’Ben Sena değilim!’’ diye yanıt verir. Yamaç’ın bu sözler karşısında sabrı taşar. Cumali, Salih ve Medet bir kamyonun önüne bağlı giderlerken nasıl kurtulacakları merak konusudur. Cumali, Salih ve Medet’i kurtarmak için neler yapacaklar? Yamaç bu sefer de başarılı olabilecek mi? Çukur’un yeni bölümünde de nefes kesen sahneler olacak.