11 Yıllık Küslük Bitti! Demek Akalın Yakın Arkadaşıyla Barıştıklarını Duyurdu

0 oy

11 Yıllık Küslük Bitti! Demek Akalın Yakın Arkadaşıyla Barıştıklarını Duyurdu

Ünlü pop yıldızı Demet Akalın, sosyal medya hesabında paylaşmış olduğu fotoğraf aracılığıyla yaklaşık 11 yıldır küs oldukları meslektaşı Hande Yener ile barıştıklarını sevenlerine duyurdu.

Demet Akalın Müjdeli Haberi Instagram Hesabından Verdi

2007 yılında yaşadıkları bir tartışma neticesinde araları bozulan Hande Yener ve Demet Akalın ikilisinden hayranlarını sevindirecek güzel haber geldi. Demet Akalın uzun yıllardır kanlı bıçaklı kavgalı oldukları Hande Yener’le fotoğraflarını Instagram hesabı üzerinden paylaşarak iki tarafın da sevenleri için müjdeli haberi verdi.

Fotoğrafın Ardından Akalın Kanal D’ye Konuştu

Akalın, Hande Yener’le fotoğraflarını paylaştıktan sonra Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonda bağlandı. Akalın telefon bağlantısında Hande Yener’le yüz yüze gelmediklerini ancak davasını geri çektiği ve uzlaştıklarını ifade etti. Bunun ardından Hande Yener’in bir röportajında Demet Akalın’la aramızda bir negatiflik yok demesinden etkilendiğini ve hayranlarından birinin barışmaları yönündeki ısrarlı mesajlarının üzerine bu fotoğrafı paylaştığını belirtti.