İstanbullu Gelin Dizisi Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 69. Bölüm Ne Zaman?

0 oy

İstanbullu Gelin Dizisi Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 69. Bölüm Ne Zaman?

Birkaç sezondur Star TV ekranlarında büyük bir yükselişe geçen İstanbullu Gelin dizisi, her hafta sevenlerini ekranları başına toplamayı başarıyor. Başarılı kadrosu ve soluk kesen konusu ile her bölüm ayrı heyecanlar yaşatan dizi, Cuma akşamlarınızı renklendiriyor. Peki İstanbullu Gelin 69. Bölümü neden yayınlanmadı? Diğer popüler dizilerde olduğu gibi İstanbullu Gelin dizisi içinde bu soru gündemden düşmüyor. İstanbullu Gelin dizisi yeni bölümü ne zaman? Hangi tarihte yayınlanacak? Gibi merak konusu olan tüm sorularınızın cevaplarını derlemiş olduğumuz yazının devamından öğrenebilirsiniz.

İstanbullu Gelin Dizisi 69. Bölümü Neden Yayınlanmadı?

Yılbaşı haftasından itibaren İstanbullu Gelin gibi daha pek çok kanalda yayınlanan dizilerin yeni bölümlerine ara verildi.  Peki bu hafta İstanbullu Gelin 69. bölümü neden yok? İstanbullu Gelin dizisinin sadece bu hafta değil daha 3 hafta boyunca yeni bölümünün yayınlamayacağını söyleyelim. Bu durumun temel nedeni ise kanallardaki dizi yapımcılarının reklam gelirlerinin düştüğü gerekçe göstererek ortaklaşa bir karar almaları. TRT dışındaki tüm kanalların yayınlara ara vermesi geçici bir durum. 3 hafta sonra yine İstanbullu Gelin başta olmak üzere diğer tüm sevdiğiniz dizilerin yeni bölümlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

İstanbullu Gelin Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

İstanbullu Gelin dizisi 69. bölümü ne zaman yayınlanacak? Sorusu ise halen muallakta. 3 hafta sonra yayınların başlayacağını söylemek mümkün. Ancak resmi kurumdan halen herhangi bir açıklama bulunmuyor. Ancak 25 Ocak 2019 günü aynı gününden ve saatinde yayınlanması bekleniyor.

İstanbullu Gelin Dizisi Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Dizinin 68. Bölümünde, Garip ve Esma düğün heyecanlarını yaşarken kızlar heyecanla hazırlıklarına devam eder. Ancak Faruk ve Fikret’in aklında bambaşka bir sorun vardır. Kim, nerede yaşayacak? Esma’nın tavrı Fikret ve Faruk ikisini şaşırtır. Ancak yaşananlar karşısında Faruk yeni bir plan peşine düşecektir.

Süreyya ise konak halkını ve aileyi bir arada tutmak için çabalar. Süreyya, için yaşananlara karşı susmak zordur. Ancak gizlediklerinin üstüne bir de Senem’le Adem arasındaki sırra ortak olur. Herkes kendi hayatına çözüm ararken Esma’dan gelen şaşırtıcı karar tüm dengeleri değiştirmeye yetecektir.