Jet Sosyete Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 2. Sezon 12. Bölüm Ne Zaman?

0 oy

Jet Sosyete Yeni Bölümü Neden Yayınlanmadı? 2. Sezon 12. Bölüm Ne Zaman?

Her hafta izleyenlerini kahkahaya boğan, senaristliğini Gülse Birsel’in üstlendiği Jet Sosyete dizisinin 2 Ocak 2019’da yeni bölümünün yayınlanması bekleniyor. Ancak eğlence ve kahkaha dolu dizinin beklendiği gibi yeni yılın ikinci gününde yeni bölümü ekrana gelmedi. Diziyi severek takip edenler Jet Sosyete yeni bölümü neden yayınlanmadı sorusunun cevabının yanı sıra yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını da merak ediyorlar. İşte Jet Sosyete yeni bölümü neden yok? Jet Sosyete’nin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte bu soruların cevaplarına ilişkin tüm detaylar.

Jet Sosyete 2. Sezon 12. Bölümü Neden Yayınlanmadı?

Ekranların samimi ve bir o kadar da eğlenceli dizisi Jet Sosyete’nin 2 Ocak’ta yayınlanması beklenen yeni bölümü ekrana gelmedi. TV 8’in yayın akışında dizinin yeni bölümüne yer verilmemiş olması dizinin sevenlerinin akıllarında bazı soru işaretleri uyandırdı.

Dizinin yeni bölümünü merakla bekleyen izleyici kitlesi yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı dair araştırma yaparken; öncelikle Jet Sosyete’nin yeni bölümünün yeni yılın ilk haftasında neden ekrana gelmediğini açıklayalım. Bilindiği üzere diziler yeni yılın ilk haftasında her sene düzenli olarak ara veriyorlar. Fakat bu aranın süresi dizinin yapım ekibi tarafından belirleniyor. Bu sene ise tüm dizilerin yapımları ortaklaşa bir karar alarak yeni yılda 3 haftalık bir ara vermeyi uygun gördüler. Reklam gelirlerinin yılın ilk haftalarında düşük olması sebebiyle alınan bu karara katılmayan tek kanal ise TRT 1.

Jet Sosyete Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Jet Sosyete 2. sezon 12. Bölümü ne zaman yayınlanacak? Dizinin sevenleri bu sorunun cevabını arıyor. Kanallar ortaklaşa bir karar alarak dizilerin yeni bölümlerini 3 hafta boyunca yayınlamamaya karar vermişti. Buna göre Jet Sosyete 3 haftalık ara sona erdiğinde, yani 23 Aralık Çarşamba günü izleyiciyle buluşacak.

Jet Sosyete Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Alara’ya hediye alarak onu mutlu etmek isteyen Gündüz kuaförde çalışmaya başladı. Ancak kuafördeki müşterilerle yakın ilişkiler kurması Alara ile arasının açılmasına yol açtı.

Safiye’nin çikolataları yılbaşında büyük ilgi gördü. Bunun üstüne komşusu Gizem, Yıldız ve Melike ile birlikte Safiye’nin bu hünerini işe dökmeye karar verdiler fakat denedikleri yöntemlerde başarılı olamadılar.

Harry ve İlayda’nın ilişkisi duygusal bir boyuta taşındı. Bu duygusallık birbirlerine verdiklerine yeni yıl hediyesiyle pekişti.