Kadın 59. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Arif Sonunda İçini Döküyor...

0 oy

Kadın 59. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Arif Sonunda İçini Döküyor...

 Kadın dizisinin 59. bölüm fragmanı yayınlandı. Arif ve Bahar, Ceyda ile de Şirin bir tartışmanın ortasındalar.

Başrollerinde Özge Özpirinçci,  Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Şerif Erol ve Feyyaz Duman gibi isimlerin olduğu Kadın dizisi 589. bölüme kadar geldi. Bugüne kadar geçen sürede Sarp kaybolmuş, tekrar ortaya çıkmış ve Bahar ölümcül bir hastalıktan kurtulmuştu. Sarp’ın Nezir denilen bir adamın oğlunun ölümüne sebep olmasından dolayı saklandığı ve kimliğini gizlediği öğrenilmiştir. Nezir, Sarp ve Bahar’ın yerini Pırıl’ın babasının oyunu sonucu öğrenmiş, herkesi rehin almıştı. Bahar, Sarp’ın hayatta olmasının sevincini yaşarken Pırıl ile evlendiğini öğrenmesi üzerine başka bir şok yaşamıştı. Çocuklar ise babalarının tekrar karşılarından olmasından son derece memnundular.


Kadın 58. Bölümde Yaşananlar

Nezir’in herkesi serbest bırakmasının ardında yatan nedeni merak etmenin yanında Bahar ve diğerleri özgür kaldıkları için son derece keyiflidirler. Bir tek Ceyda bu durumdan rahatsızdır. Ona göre Arif’in hapiste olmasının ve Yeliz’in ölmesinin nedeni Sarp’tır. Bahar’ın Sarp ile aynı evde kalmasını sindiremez. Ceyda’nın bilmediği ise Kısmet’in Arif’i kurtarmak için canını dişine taktığıdır. Bu olaylar yaşanırken Nezir’den bir haber bir de kutu gelir. Kutu doğrudan Bahar’a gönderilmiştir. Haber ise Sarp’ın eski ismini terk etmesi gerektiğini ve Alp olarak bütün kazandıklarını geride bırakmasını söylemektedir. Kutuyu Şirin teslim alır. Nezir’in adamı kutuyu açmaması konusunda Şirin’i tehdit ettiği için Şirin mecburen Bahar’ı beklemek zorundadır. Ailenin toplandığı bir anda kutuyu getirir ve ortaya koyar. Gelen hediye aynen Nezir’in gelinlik verdiği kutuya benzeyen bu paketin içinde ne olduğu herkesin ilgisini çeker. Bahar ve kızı biraz endişelenir. Ama endişelenmelerine gerek yoktur. Nezir’in hediyesi Doruk içindir. İçinden çıkan sünnet kıyafeti Doruk’un sevinmesini sağlar.

Kadın 59. Fragmanında Olanlar

O güne kadar hep sakinliği ile bilinen Arif, Bahar’ın Sarp ile aynı evde kalmasına aynı tepkiyi vermez. Kendisini görmeye gelen Bahar’a onun için ne ifade ettiğini sorar. Bahar’ı sevdiğini ve Sarp’ın onlarla kalmasından rahatsız olduğunu dile getirir. Arif de Bahar’ı Sarp’tan uzaklaşamadığı için suçlamaktadır. Tartışmalar bir tek bu ikili arasında olmaz. Ceyda’nın oğlunun babasının Emre olduğunu öğrenen Şirin hemen harekete geçer. Kafeye gelerek Ceyda’yı köşeye sıkıştırır ve bu kadar çok çalışmasının ardından kafenin sahibinin oğlu olmasının olup olmadığını sorar. Ceyda ise herkesten sakladığı bu bilginin Şirin tarafından öğrenilmesinden rahatsız olur.