Kuzgun 11. Bölümden İlk Sahne Yayınlandı! Dila’nın Endişesi Son Bulacak mı?

0 oy

Kuzgun 11. Bölümden İlk Sahne Yayınlandı! Dila’nın Endişesi Son Bulacak mı?

Dila’nın kendisi için kurşunların önüne atlaması Kuzgun’un duygularını tekrar sorgulamasına neden olurken, içine girmeye çalıştığı camianın keskin tarafı onu Dila’dan uzak tutabilecek midir?

Star Tv’nin yeni dizilerinden Kuzgun’un 10. bölümü yayınlandı. Bölümün bitmesinin ardından ise 11. bölümün ilk sahnesi ekrana geldi. Geçmişi ile yüzleşen Kuzgun geleceği aynı geçmişe mahkum bırakılmıştır. Behram Adıvar, Kuzgun ve Dila’nın evlenmesini istemiş, oyun olan bu evliliğin ise dışarıdan gerçek izlenimi vermesini emretmiştir. Çocukluk aşkının yanı başında intikam almaya çalışan Kuzgun aşkı mı seçecek intikamı mı? Dila onu girdiği yoldan döndürebilecek mi? Kendilerine saldıran kişilerin peşine düşen Kuzgun’un yaptığı plan onu Behram Adıvar’a götürmeyi başarmıştır.


Kuzgun 10. Bölümde Yaşananlar

Dila’nın Kuzgun için kendisini silahların önüne atmasıyla Kuzgun’un Dila’ya karşı olan tavrı değişir. İçten içe büyüyen sevgisi bir anlığına da olsa dışarı çıkmayı başarmıştır. Kuzgun’un hedefinde evlerini basıp Dila’nın vurulmasına neden olan kişileri bulmak vardır. Sonunda bunu yapanın Bora olduğunu anlar ancak Behram Adıvar, Bora’nın zara görmesini istemez. Bu da hedefi büyütmek anlamına gelir. Behram’ın hamlesi Kuzgun’u durdurmaz ama ona Behram’a giden yolu açar. Bu güne kadar kimsenin görmediği Behram’a ulaşmak için Ali ile bir plan yaparlar. Ali, Bora’nın yanında gibi davranıp Kuzgun’u vuracaktır. Behram’ın Kuzgun’a olan zaafı ise onu Behram’a götürecektir. Plan tam olarak istedikleri gibi işler. Kuzgun üzeri kanlı bir şekilde Behram’ın adamları tarafından alınır. Burada Kuzgun’u bekleyen asıl şok Behram’ın kim olduğudur. Terzinin Behram olarak Kuzgun’un karşısına çıkması kafasın karıştırır. Ona babasının katilini olduğunu söylese de Behram, Kuzgun’a kendisine zarar vermesi halinde bütün sevdiklerinin tehlikeye gireceğini söyler. Dizinin 10. bölümünde dikkat çeken bir başka sahne ise Behram ve Kuzgun’un babasının cezaevinde yaptığı görüşmedir. İçine düştüğü tuzaktan kurtulmak ve Kuzgun’u bulmak için Behram’dan yardım isteyen Kuzgun’un babası bundan pişman olduğunu söyler. Behram, Kuzgun ve ailesini bu kadar yakından tanıyorsa gerçekte kimdir?

Kuzgun 11. Bölüm İlk Sahne

Kuzgun, Behram’ın yanından ayrılıp eve dönmüştür. Karşısında Dila’yı bulur ve Kuzgun için endişelenen Dila ondan bu planın hesabını sorar. Canlı olduğunu fark ettikleri zaman başına gelecekleri hesaplamamış olması, kendisini gerçekten öldürmeye çalışmaktır. Behram herkesi korkuttuğu gibi Dila’yı da tedirgin etmektedir. Kuzgun yaşadıklarını içini yumuşatmasından mı, Behram’ın terzi olduğunu öğrendiğinden mi, Dila kadar endişeli değildir.