Leke 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Yasemin'e Çirkin Tuzak!

0 oy

Leke 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Yasemin'e Çirkin Tuzak!

Yasemin ve Cem arasında bir ilişki mi başlıyor. Ekranların yeni dizisi Leke’nin yeni bölümünün iki fragmanı birden yayına girdi.

İlk bölümü 16 Nisan akşamı yayınlanan Leke dizisinin başrollerinde Burak Sevinç, Melis Sezen, Mehmet Bozdoğan ve Selen Uçer var. Yasemin yetiştirme yurdunda büyümüş, yine kendisi gibi yetiştirme yurdunda büyüyen kardeşinin velayetini almak için mücadele veren genç bir kızdır. Babaları ayrı olduğu için önünde uzun bir mücadele vardır. Yasemin’in bu mücadelesinin içinde bir başka mücadelesi ise işitme engelli kardeşinin ameliyat parasını toplayabilmektir. Bir yandan hukuk fakültesindeki eğitimine devam ederken diğer yandan da çalışarak geçimlerini sağlamaya çalışır. Varlıklı bir ailenin çocuğu olan Cem ise çocukluk çağından getirdiği travmaları ile bugünlere kadar gelmiş, başarılı ama mutsuz bir adamdır. Yeteri kadar parası, saygınlığı olmasına rağmen bunlar ona yetmez. Cem’in şirketi için düzenlenen bir organizasyonda ikisinin yolları kesişecek ve hayat onları bambaşka bir yöne doğru çekecektir.


Leke 1. Bölümde Yaşananlar

Kardeşinin ameliyatı için para biriktirmeye çalışan Yasemin, bir yandan Hukuk fakültesinde okurken diğer yandan da bir organizasyon firmasında çalışmaktadır. Bu kendi içinde bol koşuşturmalı yaşamı içerisinde karşısına çıkacak olaylar kaderini tamamen değiştirecektir. Serpil’in yanında çalışan kızlardan bir tanesi teknede uyuşturucu yüzünden ölünce onu bu durumdan kurtarmak da kardeşi Birkan’a düşer. Güzelliği ile doğrudan insanların dikkatini çekmeyi başaran Yasemin de olayın olduğu teknededir. Şirin’den gelen bir telefon Yasemin’in bu tekneye gelmesine neden olmuştur. Polis onları tekneden aldığı zaman ise kardeşinin ameliyat parası çantasında kalmıştır. Yasemin, Serpil’in yanında çalışmaktadır ama Serpil onu gayrimeşru işleri için kullanmamıştır.


Leke 2. Bölüm Fragmanı

Yasemin’in duru güzelliği Serpil’in de dikkatini çeker. Yasemin üzerinden çok iyi işler yapabileceğini söylese de kardeşi Birkan buna engel olacaktır. Yasemin’in dikkatini çektiği tek kişi Serpil değildir. Cem de onun masum güzelliğinden etkilenmiştir. Bir önceki bölümde Yasemin bir yanlış anlaşılma sonucunda nezarete düşmüştü. Onu oradan kurtaran ise Birkan’dan başkası olmayacak. Yasemin, Birkan’ın bu iyiliğinin nedenini anlamaz. Kirli bir oyunun içine çekilmeye çalışılan Yasemin’in karşısında bir başka sınav daha vardır. Kardeşinin ameliyat parasını çaldırmıştır. Bunu kardeşine söylemek zorundadır. İşitme engelli kardeşinin tek umudu o paradır ve o paranın çalınmış olması öfkesini yüzeye çıkartır. Cem ise Yasemin hakkındaki gerçekleri öğrendikçe fikirleri değişmeye başlar. Ondan özür dilediğini görürüz. Yasemin’in çalınan parası ise Birkan’ın elindedir.