Şeyma Subaşı'nın Sevgilisi İstanbul'a Gelmeyi Kabul Etti! Fakat Bir Şartla...

0 oy

Şeyma Subaşı'nın Sevgilisi İstanbul'a Gelmeyi Kabul Etti! Fakat Bir Şartla...

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde kızı Melisa'nın babasıyla birlikte Dominik'e gitmesinin ardından İtalyan sevgilisi Guido Senia'nın yanına, İtalya'ya gitmişti. Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'dan boşandıktan hemen sonra Guido Senia ile birlikte görüntülenmiş, bu durum magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Bu durumun neticesinde sosyal medyada Türk kullanıcıların ilgi odağı haline gelen Guido Senia'ya Instagram üzerinden İstanbul'da parti yapması yönündeki isteğini bildiren takipçisine Senia, olur cevabını verdi ancak bir şart koştu. 

İşte çiftin görüntülendiği ilk fotoğraflar


Şeyma Subaşı, geçtiğimiz hafta sevgilisinin yanına İtalya'ya gitmişti. Sesiz sedasız bir şekilde tatillerine devam eden çiçeği burnunda çiftin aynı evde kaldıkları da sosyal medya paylaşımları ile ortaya çıkmıştı. Şeyma Şubası'nın dikkatli takipçilerinin gözünden kaçmayan detay sayesinde ikilinin aynı evde kaldığı anlaşılmıştı. İşte o detay:


Şeyma Subaşı'nın sevgilisi İstanbul'a gelmek için şart koştu


Şeyma Subaşı'nın sevgilisi İtalyan DJ Guido Senia Şeyma Subaşı ile aşk yaşıyor olması dolayısıyla sosyal medyada Türk kullanıcıların yakın markajında. Senia, kendisine Türk takipçilerinden gelen "İstanbul'da parti yap" talebini "Evet, hadi yapalım. Ama partide 30 bin kişi istiyorum." diyerek yanıtladı.