Hadise’nin Makyajsız Reklam Çekimine “Çirkin” Diyen Seren Serengil’den “Kostümlü” Reklam Çekimi Geldi!

Aleyna Özyaman

Haberler

23 Ocak 2021

Hadise’nin Makyajsız Reklam Çekimine “Çirkin” Diyen Seren Serengil’den “Kostümlü” Reklam Çekimi Geldi!

Magazin dünyasının sansasyonlarıyla ünlü ismi Seren Serengil; 2020 yılının son günlerinde, ikinci zayıflama ameliyatı sonrası yaşadığı zorluklar yüzünden zor zamanlar geçirdiğini gözyaşları içinde Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınında anlatmıştı. Bu rahatsızlığını onu sevenleri bir hayli üzdü. Ancak Seren Serengil 2021 yılına oldukça hızlı ve “renkli” girdi!

2021 Seren Serengil’e Uğurlu Geldi!

2021 yılı, Seren Serengil’e oldukça iyi geldi! Yakın arkadaşı Mustafa Rahman Tohma ile evleneceği haberini duyuran Seren Serengil, aynı anda iki farklı ürünü satışa sunacağını duyurdu. Bu ürünlerden ilki, yaşlandırmayı önleyen bir krem olacak. İkincisi ise Türkiye’de belki de dünyada ilk olacak havyarlı şampuan! Seren Serengil’in söylediğine göre bu şampuan hem dökülmeleri önleyecek hem de saça canlılık katacak.

Önümüzdeki aylarda Seren Serengil imzalı iki ürünü raflarda ve online satış kanallarında göreceğiz. Ancak, Seren Serengil’in yeni projeleri bununla sınırlı değil. Geçtiğimiz günlerde, Türkiye’ye yeni bir çorap markası geleceği açıklandı. Bu markanın reklam yüzü Seren Serengil oldu! Reklam çekimleri önceki gün tamamlandı.

Seren Serengil Çorap Markasının Reklam Yüzü Oldu!

“Kusursuz bacaklar” mottosuyla yola çıkan bu yeni markanın çekimleri yapıldı. Seren Serengil’de takipçilerine çekimlerden spoiler vermeyi unutmadı.

Ancak çekimlerde Seren Serengil’in Hollywood’tan fırlamış gibi gözüken kostümü ve abartılı başlığı (ya da tacı) gözlerden kaçmadı. Bir kolajen markasının reklam yüzü olan Hadise’nin makyajsız çekimlerine “çirkin” diyen Seren Serengil’in bu kadar abartılı çekimler yapması takipçilerinin gözünden kaçmadı! Bir başka göze çarpan detay ise, Seren Serengil’in yorumları kapatması oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz