Hakan Sabancı’yı İfşalayan Aygün Aydın Şimdi de Seren Serengil İçin Ağır Konuştu: “G*tünüzden Element Uydurmayın!”

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2021

Hakan Sabancı’yı İfşalayan Aygün Aydın Şimdi de Seren Serengil İçin Ağır Konuştu: “G*tünüzden Element Uydurmayın!”

“Bu Tarz Benim” yarışmasıyla adını duyuran Aygün Aydın’ın sansasyonları magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Birkaç ay önce adı Hakan Sabancı’yla aşk iddialarına karışan Aygün Aydın önceki hafta Hakan Sabancı’yla mesajlarını ifşalayınca ortalık karışmıştı. Tabii böyle bir konuda Söylemezsem Olmaz masasının kaotik yorumcuları; Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali sessiz kalmadı. Kendisiyle dalga geçen yorumculara sinirlenen Aygün Aydın Instagram hesabından storyler paylaşarak Seren Serengil için ağır konuştu!

Hakan Sabancı

Önceki hafta Sabancı ailesinde büyük bir kaos vardı! Önce Sabancı ailesinin annesi Arzu Sabancı, dillere destan yalısından Instagram takipçilerine “Evde kalın!” çağırısı yapınca sosyal medya takipçilerinin diline düşmekten kurtulamadı. Linçlenen Arzu Sabancı kendini aklamaya çalışsa da fayda etmedi. Fakat sonrasında ailenin çapkın delikanlısı Hakan Sabancı’nın birliktelik yaşadığı iddia edilen kadınlardan Aygün Aydın; sosyal medyayı ve Sabancı ailesini fena karıştırdı!

Arzu Sabanci

Aygün Aydın Sabancı Ailesini Karıştırdı!

Önceki aylarda Hakan Sabancı’nın evinde olduğu cümle aleme duyurmak için storyler atan Aygün Aydın, geçtiğimiz gece Hakan Sabancı’nın Instagram’dan takip ettiği kadınlarla kendi fotoğrafının birleştirdi ve “Soldaki ben aşağıdakilerse dikkatini canlı tutmaya çalıştığım adamın stalkladıkları. Bu s*rtüklerle nasıl baş edeyim? Pes ediyorum” açıklamasıyla Instagram’da paylaştı. Sonrasında ise Hakan Sabancı’yla olan mesajlarını ifşa etti.

Aygün Aydın ve Hakan Sabancı

Bu olayın ardından Instagram hesabından kendini savunan Aygün Aydın; “Bana şizofren dediler. Ben de en iyisi dedim ki, bunlara ilişkimi göstermek. Bu konuşmaların küçücük bir kısmını atayım. Attım, daha da çıldırdılar. Tabii onları da anlıyorum. Türkiye’deki kadınların %90’ı bu adamı istiyor ve belki bir gün onunla ilişkileri olur diye hayal kuruyorlar. Kimse de hayallerini yıkan birini sevmez. Ben Hakan’la ilk tanıştığımda yüzüne bakmadım. Hakan’ın Sabancı olduğunu bilmiyordum. Hakan’ın kim olduğunu çok sonra öğrendim.” açıklamasını yapınca ortalık daha da karıştı.

Hakan Sabancı ve Aygün Aydın

Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto Aygün Aydın’la Fena Dalga Geçti!

Fakat Aygün Aydın bununla da yetinmedi ve Kanal D’nin bir magazin programına katılarak Hakan Sabancı hakkında zehir zemberek sözler söyledi! Olaylar tam duruldu diyorduk ki; Söylemezsem Olmaz programında yine ortalık karıştı. Bu tarz sansasyonel olayları asla kaçırmayan Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto canlı yayında Aygül Aydın’la fena dalga geçti. Seren Serengil, Aygün Aydın’ın tarafında gibi gözükse de Bircan Bali ve Arto’nun geyiklerine katılmadan duramadı.

Fakat Seren Serengil’in Aygün Aydın hakkında laf arasında ortaya attığı iddia Aygün Aydın’ı çok sinirlendirdi! Seren Serengil’in söylediğine göre Aygün Aydın, Hakan Sabancı için; “Erkeklere çıplak fotoğraf atıyor!” demiş. Bu kısım muhtemelen canlı yayında yanlış anlaşıldı fakat yine de Aygün Aydın, güzel yorumcunun bu sözlerine çok sinirlendi ve Instagram hesabından Söylemezsem Olmaz programına ağır sözler söyledi; “Beyaz TV’de benim hakkımda konuşuyorlarmış. İki tane kakalak bir tane ne idüğü belirsiz. G*tünüzden element uydura uydura bir hal oldunuz! Ben ne yapıyormuşum, ‘Hakan (Sabancı) çıplak fotoğrafları erkeklere atıyor’ demişim. Benim ağzımdan böyle bir şey çıktı mı? Siz işsiz misiniz? Sizi kim o televizyonun başına koydular? Sen önce git yüzündeki botoksları düzelt, uzaylı gibi bakıyorsun! Benim canımı sıkmayın hepinizle uğraşırım!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz