Hastalığıyla Hayranlarını Üzen Seren Serengil Yılbaşı Akşamı Çılgınlar Gibi Eğlendi! Maaile Eğlence

Seda Ergin

Haberler

1 Ocak 2021

Hastalığıyla Hayranlarını Üzen Seren Serengil Yılbaşı Akşamı Çılgınlar Gibi Eğlendi! Maaile Eğlence

Yaptığı magazinsel açıklamalarla gündemden asla düşmeyen Seren Serengil son günlerde yaptığı açıklamalarla değil de sağlık durumuyla gündemdeydi. 2016’da mide ameliyatı olan Seren Serengil, 46 kiloya kadar düşmüştü. Yıllar geçtikçe olduğu ameliyatın olumsuz etkilerini yaşayan Seren Hanım’ın tekrar ameliyat olması söz konusu ve durumu da bir hayli kritik!

Geçtiğimiz günlerde canlı yayına Seren Serengil’in doktoru katılmıştı. Doktor bey, “Ameliyat sonrası bazı hastalarda ‘Dumping Sendromu’ dediğimiz durum gelişebiliyor. Yiyeceklerin mideden bağırsağa hızlı geçişi sonucu hasta ağrı, kusma gibi birtakım şikayetler yaşayabiliyor. Siz de sabahları böyle bir şey yaşıyorsunuz. Bu, ameliyatın doğasında var. Ama geçici bir süre yaşanıyor.” sözleriyle Seren Hanım’ın durumunu belirtmişti.

Programa Duygusal Veda!

Ameliyat olmazsa yaza çıkamayacağı söylenilen Seren Serengil, riskli de olsa geri dönüşüm ameliyatını olmaya karar verdi. Hatta bu nedenle büyük bir ustalıkla sunduğu Beyaz TV programlarından Söylemezsem Olmaz programına da veda etti.

Veda ederken de göz yaşlarını tutamadı! Seren Serengil’in yaşadığı üzüntülü anlar ise ekranlara böyle yansıdı.

Duygusal Anlardan Sonra Eğlenceli Yeni Yıl Kutlaması Gündüzden Başladı

Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz programından ayrıldı. Ama dün 2020’nin son günü olması nedeniyle bol eğlenceli bir program yapıldı. Programın diğer sunucuları Bircan Bali ve Arto da hem yeni yılı kutladı hem de Seren Hanım’a moral oldu. Seren Serengil de bu bölümü izleyen ve Instagram’da paylaşan hayranlarının storylerini kendi hesabından paylaştı.

Eğlenceye Evde Dostlarıyla Devam Etti

Yeni yılın gelmesiyle pek çok ünlü tüm üzüntüleri, mutsuzlukları, 2020’nin yorgunluğunu geride bırakarak eğlencelere başladı. Pandemi şartları ve sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evlerinde kutlama yapan ünlüler arasında Seren Serengil başı çekiyordu.

Seren Serengil, 3 günlük sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle yalnız kalmak istememiş ve tüm ailesini ve arkadaşlarını evine davet etmiş. Sonra da vur patlasın çal oynasın! Hep birlikte danslı, müzikli, bol kahkahalı bir gece geçirmişler.

Seren Serengil de bu gecenin görüntülerini anbean Instagram hesabından story olarak paylaşmış. Seren hanım’ın son dönemdeki üzüntülerinin ardından mutlu bir gece geçirmesi ona iyi gelmiştir diye düşünüyoruz.

Seren Serengil ve ailesi geceye güzel dileklerini ileterek devam etti.

Benzer Haberler

Htc 2 Ocak 2021

Kim takar virüsü onca uyarılara rağmen aile içi kalabalık olmayın uyarılarına rağmen pekde kimsrnin umurunda değil gibi böyle olursa biz 2021 de virüsle bitiririz

Yorum Yaz