Hastalıkla Mücadele Eden Seren Serengil’den Yeni Paylaşım: Ölüm Aklıma Geldikçe Vazgeçiyorum

Ayşegül S.

Haberler

16 Nisan 2021

Hastalıkla Mücadele Eden Seren Serengil’den Yeni Paylaşım: Ölüm Aklıma Geldikçe Vazgeçiyorum

Seren Serengil bir süredir başına gelen hastalıkla uğraşıyor. İdeal kilo takıntısı yüzünden yaşamadığı kalmayan Serengil iyileşebilmek için birçok farklı yol deniyor. Bugün de sosyal medya hesabından bu konuya dair bir paylaşım yaptı ve “Affediyorum” dedi. İşte Seren Serengil’in yaptığı paylaşım!

Bayılınca İşin Ciddiyeti Ortaya Çıktı

Hafta içi her gün Beyaz TV’de ekranlara gelen Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Seren Serengil bir süre önce Dumping Sendromu sorunu ile uğraştığını açıklamıştı. Hatta hem bu sorunla uğraşıp hem de 5 gün canlı yayın yaptığını söyleyen ünlü sunucu aynı dertten muzdarip Neslihan Atagül’ü eleştirmiş, abarttığını dahi söylemişti. Ta ki kendisi de canlı yayında bayılana kadar. Program esnasında bir anda fenalaşıp bayıldıktan sonra ünlü sunucu hastalığının ciddiyetini daha iyi idrak ederek tedavi sürecine ağırlık vermeye başladı.

46 Kiloya Düştü

blank

Yaşadığı Dumping Sendromu nedeniyle 46 kiloya kadar düşen Seren Serengil canlı yayında bayılışından sonra kanaldan 8 gün izin alarak tedavisine ağırlık vermeye başladı. Bunun için de ilk iş olarak bir süre İstanbul’dan uzaklaşma kararı aldı. Önce Bodrum’a giden ünlü sanatçı ardından da Fethiye planı yapmıştı. Her yemekten sonra midesinin bulandığını ve yediği hiç bir şeyin yaramadığını söyleyen Serengil çok zor bir süreçten geçtiğini açıklamıştı.

Ölüm Aklıma Geldikçe Vazgeçiyorum

Hastalığı nedeniyle zor günler geçiren Seren Serengil bugünkü duygusal paylaşımı ile dikkat çekti. Kendisine “Haklı olmak mı mutlu olmak mı?” sorusunu soran ünlü sunucu yanıt olarak mutlu olmayı seçmiş. Ve “Hiç ölmeyecek olsaydım, haklılığım için mücadele ederdim dedim ama şu an haklı olmak mı mutlu olmak mı seçeneklerimse haklı olmak yerine belkide mutlu olmayı tercih etmeliyim” diyerek bu cevabını açıklamış.

Affediyorum!

seren serengil

Aynı yorumunda hayatında kendisine yanlış yapanları da bu süreçte affetmeye başladığından bahseden Seren Serengil kırgın olduğu insanlar için şu ifadeleri kullandı: “Yüklerinden kurtul diyorlar bunu yapamıyorum kimseye hata yapmadığımdan belki bana yapılanı da kolay affedemiyorum ama iyileştiren başta kurtulmak affetmekmiş bu kampta ev ödevim affetmekmiş.. Şimdi teker teker teker düşünüp içimden seni affettim demem gerekiyormuş.. zor olsa da herkesi affediyorum” Ünlü sunucunun affetmeye çalıştığı kişilerin kimler olduğunu ise zamanla görürüz herhalde.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz