Hayranları da Şüpheleniyor! Seren Serengil’in Foyası Ortaya Çıkıyor: Ne Yapacağını Bilemiyor

Dilek

Haberler

10 Temmuz 2021

Hayranları da Şüpheleniyor! Seren Serengil’in Foyası Ortaya Çıkıyor: Ne Yapacağını Bilemiyor

Olayların kadını Seren Serengil, yılan hikayesine dönen ameliyat meseleleri yüzünden yalan söylediği ithamlarına maruz kaldı. Sonunda, hayranları bile duruma isyan etmeye başladı!

Seren Serengil

Polemiklerin ve sansasyonların kraliçesi Seren Serengil, sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”da yorumculuk yaparak bu özelliğini pekiştirdi. Hafta içi her gün canlı yayında ünlüler camiasını bombalayan ve yeni yeni sansasyonlar yaratan ünlü isim, neredeyse yorumladığı ünlülerden daha çok habere konu oldu. Aniden aldığı evlilik kararı, ünlüler hakkında yaptığı skandal yorumlar ve kendi markasındaki tasarımların çalıntı çıkması derken yine magazin gündeminin zirvesine çıktı. Ama en çok habere konu olan şey ise yaşadığı ciddi sağlık problemleriydi.

Birkaç yıl önce fazla olduğunu düşündüğü kilolarından rahatsız olan Seren Serengil, bilinçsiz ameliyatlar geçirdi. Bu süreçte kendine de pek dikkat etmeyince, Dumping Sendromu’na yakalandı. İşler canlı yayının ortasında bayılmasına kadar vardı! Hemen hastaneye kaldırılan ve tedavi görmeye başlayan Seren Serengil, art arda ameliyatlar geçirmesi gerektiğini yoksa seneye “çıkamayacağını” açıkladı. Ama o ameliyatlar bir türlü gerçekleşmeyince olanlar oldu!

Yalan mı Söylüyor?

Son günlerde, Seren Serengil’in aslında hayati derecede önemli ameliyatlar geçirmesinin gerekmediği söylentileri başladı. İddialara göre, bu davadan kaçmak için uydurduğu bir kılıftı! Evinde çalışan hizmetçisini darp ettiği gerekçesiyle açılan davanın duruşmalarından kaçmak için sağlık raporu aldığı söyleniyordu. İddialar “Yok artık” dedirtse de, Seren Serengil’in sürekli yeni bir ameliyat tarihi vermesi takipçilerini de isyan ettirdi.

“Kandırmayı bırakın”

Seren Serengil instagram yorumu

Seren Serengil’in bir gönderisinin altı, duruma isyan eden yorumlarla doldu. En dikkat çekici olanı ise şu mesajdı: “Seren Hanım, lütfen sürekli takipçilerinizi kandırmayı bırakın. Madem belli değil, neden ’10 Temmuz’da ameliyat var’ yazdınız. O zaman tarih vermeyin. Sürekli ‘Ameliyat olacağım şu tarihte’ diyorsunuz. Sonra da ‘Yok, vücudumun toparlanmasını bekliyorlar’ diyorsunuz. Bu kaçıncı oldu. Bizim için sorun değil ama sizin inandırıcılığınız kalmıyor böyle!” Bakalım, Seren Serengil’in arapsaçına dönen ameliyat hikayesinde daha neler göreceğiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz