Hayranları Tepki Gösterdi! Seren Serengil Programda Bayılınca Neslihan Atagül Hakkındaki Sözleri Hatırlatıldı

Dilek

Haberler

3 Nisan 2021

Hayranları Tepki Gösterdi! Seren Serengil Programda Bayılınca Neslihan Atagül Hakkındaki Sözleri Hatırlatıldı

Magazin kraliçesi Seren Serengil, önceki gün canlı yayında bayılmıştı. Hastaneye kaldırılan Seren Serengil’in son durumu, “Söylemezsem Olmaz”da açıklandı.

Seren Serengil

Magazin kraliçesi Seren Serengil, tam da lakabına yakışan bir iş yapıyor. Hafta içi her gün “Söylemezsem Olmaz” stüdyolarından ünlüler camiasına füzeler atıyor! Bu zorlu görevde ona Bircan Bali ve Arto da eşlik ediyor. Ama önceki gün büyük bir talihsizlik yaşandı. Ağır bir hastalık geçiren Seren Serengil, canlı yayında fenalaştı!,

Dumping Sendromu ile Boğuşuyor

Seren Serengil

Seren Serengil, uzun süredir Dumping Sendromu adında bir hastalıkla uğraşıyor. Kilo konusunda bir türlü dengeyi tutturamayan ünlü isim, zayıflayabilmek için beş sene önce mide ameliyatı geçirmişti. Ameliyattan sonra da hızla kilo vererek 46 kiloya kadar düşmüştü. Vücudun dengesi şaşınca hastalık da kaçınılmaz olmuştu!

Seren Serengil

Yaşadığı sağlıksız süreç nedeniyle Dumping Sendromu hastalığına yakalanan Seren Serengil, haberi “Ameliyat olmazsam yaza çıkmazmışım” sözleriyle duyurmuştu. Neyse ki, son haftalarda verdiği kiloları geri almaya başlamıştı. Ama önceki gün korkulan oldu, canlı yayında fenalaşıverdi!

“Seren’in hastalığı ölüme kadar gider mi?”

Arto, olay günü “Çok acil bir şey değil ama sağlığı sıkıntılı” diyerek üstünkörü bir bilgilendirme yapmıştı. Neyse ki, Seren Serengil’in doktorundan güzel haber geldi!

Doktoru, Seren Serengil’in durumunun iyiye gittiğini ama vücutta epey hasar alan yer olduğu için üç gün hastanede kalması gerektiğini söyledi. Kontrollerden sonra da büyük ihtimalle taburcu edileceğini müjdeledi. Ama Arto’nun drama sever yanı açığa çıktı ve “Seren ölebilir mi?” diye sordu! Doktoru, böyle bir ortama düştüğü için pişman olmuştur herhalde. Yine de, durumu elden geldiğince toparlamaya çalıştı. İzleyiciler ise bambaşka bir konuya takıldı.

Neslihan Atagül’e Söyledikleri Akıllara Geldi

Neslihan Atagül

Malum, Neslihan Atagül de zorlu bir hastalık yüzünden “Sefirin Kızı” dizisinden ayrılmıştı. Ama Seren Serengil, ünlü oyuncunun hastalığını bahane ederek diziden ayrıldığını iddia etmişti. İddiasının dayanağı da Neslihan Atagül’ün imza attığı Hollywood filmiydi. Ama filmin çekimleri bu sene sonunda başlayacak! Seren Serengil, bunu bildiği halde söylememiş ve “Ben de hastayım ama çalışıyorum. Tazminat ödememek için kılıf uyduruyor” demişti!

Seren Serengil’in sağlık sorunlarına önem vermediği son günlerde olanlardan belli. Muhtemelen Neslihan Atagül’ü de bu yüzden anlayamadı. Ama canlı yayında bayılınca, Neslihan Atagül’ün hayranları “O işler öyle olmuyormuş” diyerek tepki gösterdi! Ne olursa olsun, ortada bir sağlık problemi var. Dileriz, Seren Serengil en kısa sürede sağlığına kavuşur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz