Hayvan Sahiplendirme Kavgasında Yeni Gelişme! Seren Serengil’den Gülben Ergen’e: “Hırpalarlar diye korkuyorum”

Dilek

Haberler

27 Şubat 2021

Hayvan Sahiplendirme Kavgasında Yeni Gelişme! Seren Serengil’den Gülben Ergen’e: “Hırpalarlar diye korkuyorum”

Magazin kraliçesi Seren Serengil, ezeli düşmanı Gülben Ergen’e laf atmaya devam ediyor. Bu kez konu Gülben Ergen’in sahiplendiği Gonca adlı köpek!

Gülben Ergen Seren Serengil

Magazin kraliçesi Seren Serengil, hafta içi her gün “Söylemezsem Olmaz” stüdyosunda ünlüler camiasını eleştiri yağmuruna tutuyor. Ama onun “favori” düşmanının ünlü şarkıcı Gülben Ergen olduğunu herkes biliyor! İkilinin 1990’larda dostlukla başlayan ilişkisi, hiç bitmeyecek gibi görünen bir düşmanlığa evrildi.

Gülben Ergen Seren Serengil

İkilinin düşmanlığının tohumları, gazinoda beraber çalıştıkları dönemde atılıyor. Sonrasında yaşanan olayları kimse net olarak bilmiyor. Kimilerine göre Gülben Ergen arkadaşının sevgilisiyle aşk yaşadı, kimilerine göre de Gülben Ergen arkadaşını bir şekilde sevgilisinden ayırdı.

Seren Serengil Gülben Ergen

Olayın üzerinden neredeyse 30 yıl geçmesine rağmen Seren Serengil yılmıyor. Gülben Ergen onun adını anmayı uzun zaman önce bırakmışken, o her şeyi Gülben Ergen’e bağlayıp düşmanlığı körüklüyor. Bu uğurda -3 gün de olsa- hapse bile girdi. Dedikodu yüzünden hapse giren başka bir insan var mı, bilmiyoruz!

Köpekler de İşin İçinde

Gülben Ergen-Seren Serengil kavgasında köpekler de önemli bir yer tutuyor! Örneğin, Gülben Ergen, “O kadının yerine köpeğini dinlemeyi tercih ederim” deyince Seren Serengil, köpeği Tayni’yi de alıp onun adına röportaj yapmıştı.

Maalesef olay bununla bitmedi. “Seren Serengil’in Gülben deyince havlayan köpeği” olarak bilinen hayvan da Tayni’den başkası değil! Ama bu seferki köpek krizi bambaşka bir sebeple çıktı.

Prim Yaptığını Söyledi

Gülben Ergen Gonca Vuslateri

Gülben Ergen, ünlü oyuncu Gonca Vuslateri vesilesiyle Edirne Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevinde yaşayan bir köpeği sahiplendi. Köpeğe de Gonca adını koyarak hoş bir jest yaptı. Ama daha önce hayvan satın almadığını söyleyince ortalık biraz karıştı.

Gülben Ergen Seyhan Erdağ

Gazeteci Seyhan Erdağ daha önce hayvan satın aldığını hatta terk ettiğini söyledi! Gülben Ergen bunu yalanlasa da olay büyüdü.

Olaya tabii ki, Gülben Ergen’e “primci” diyen ve Gonca Vuslateri’ni uyaran Seren Serengil de dahil oldu. Hala da konu hakkında konuşmaya devam ediyor!

“Hırpalarlar diye korkuyorum”

Seren Serengil

Seren Serengil, kendisine “Gonca Vuslateri o köpeği niye Gülben Ergen’e sahiplendirdi? O kadında merhamet yok, hevesi geçince başka birine verecek. Takip etse Gonca Hanım. Dünden beri uykum kaçtı” diyen takipçisine biraz anlaşılmaz bir cevap verdi!

Seren Serengil yorum

Sorma. Daha çok o 3 erkek çocuğu hırpalarlar diye çok korkuyorum. Bu zaten hiç sevmez” diyerek Gülben Ergen’e “Gözümüz üzerinde” mesajı verdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz