Hedefte Yine Onlar Var: Seren Serengil ve Bircan Bali Müge Anlı ve Esra Erol’un Programıyla Dalga Geçti!

Aleyna

Haberler

23 Mayıs 2021

Hedefte Yine Onlar Var: Seren Serengil ve Bircan Bali Müge Anlı ve Esra Erol’un Programıyla Dalga Geçti!

Beyaz TV’nin 7 yıldır ekranlara gelen ünlü magazin programı Söylemezsem Olmaz’da yine gıybetin sınırları aşıldı! Esra Erol’un programında yaşanan bir olayı ti’ye alan Seren Serengil ve Bircan Bali sosyal medyadan tepki topladı. Geçtiğimiz aylarda kadın programı yapmak istediğini söyleyen Seren Serengil acaba Müge Anlı ve Esra Erol’a rakip olarak mı geliyor?

Seren Yine Ortalığı Karıştırdı!

Magazinin kalbi Söylemezsem Olmaz programında atıyor! Haftada birkaç kere magazin gündemini karıştırmadan rahat edemeyen Seren Serengil; ortaya attığı iddialarla günün en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelmeyi başarıyor. Seren Serengil’in ortaya attığı iddialar genellikle asılsız çıksa da güzel yorumcumuz istediğini elde ediyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Seren Serengil söylediği her şeyin gündem olmak ve gündemde kalmak için yaptığını itiraf etmişti.

blank

Hal böyle olunca artık Seren Serengil’in söylediklerine ve ortaya attığı iddiaları pek ciddiye almıyoruz! Ancak Seren Serengil’in sosyal medyada gelen eleştiriler pek umrunda değil. Geçtiğimiz hafta ayakkabı ve mayo koleksiyonu için çekim yapan güzelimiz Maldivler’den pek çok fotoğraf paylaştı. Seren Serengil bu fotoğraflarda şopun belini bükse de; şop yapmadığını iddia etti!

blank

Seren Serengil’in Hedefinde Esra Erol Var!

Maldivler’den dönen Seren Serengil Cuma günü yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Esra Erol’un canlı yayınında yaşanan bir olayla dalga geçti! Ara sıra “kadın programları” diyerek Müge Anlı ve Esra Erol’a taş atmaktan geri durmayan güzelimiz bu sefer de Esra Erol’un programında işlenen konuyla dalga geçti. Bildiğiniz gibi Esra Erol’un programında Ferdi, eşi Cansen’in arkadaşı Serpil’e kaçtığını iddia ederek Esra Erol’a başvurmuştu.

Seren Serengil, ilk önce Serpil’in kadın olmadığını iddia etti ardından da evden kaçan kadınların için; “Baktılar ki erkeklere kaçınca bir şey olmuyor, bu sefer de kadınlara kaçalım bari demişler. Zaten erkekler de kadınların yaptıklarını yapar oldu. Erkekliklerini görmüyoruz hiçbir farkı yok!” diyerek hem yine laf çarptı hem de dalga geçti!

Benzer Haberler

Turgut ALTIN 24 Mayıs 2021

Rahmetli büyük usta öztürk serengil mezarından çıkıp gelse ben böyle nasıl bir evlat yetiştirdim diye kahrından olurdu seren iyice gündemde kalmak için saçmalıyor eeeee bu zamanda nasıl ayakta duracaksin

Yorum Yaz