Hırsız Var! Seren Serengil’in Son Videosu Gerçeği Ortaya Çıkardı: “Görmüyorum sanıyor ama…”

Dilek

Haberler

11 Haziran 2021

Hırsız Var! Seren Serengil’in Son Videosu Gerçeği Ortaya Çıkardı: “Görmüyorum sanıyor ama…”

Magazin kraliçesi Seren Serengil, geçirdiği zor dönemlerin ardından nihayet biraz rahata erdi ve tatile çıktı. Ama talihsizlikler peşini bırakmadı ve küçük bir hırsızla (!) uğraşmak zorunda kaldı.

Seren Serengil

Seren Serengil, sansasyonların ve polemiklerin kraliçesi olarak uzun zamandır magazin yorumculuğu yapıyor. Bu sezon sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz” ile ekranlarda yerini alan ünlü isim, peşini bırakmayan talihsizlikler nedeniyle kendisi de bir magazin figürüne dönüştü. Aniden en yakın arkadaşıyla evlenmeye karar vermesi, bir türlü peşini bırakmayan hastalıklar ve canlı yayında bayılıvermesi derken, Seren Serengil ele aldığı sansasyonel olaylardan daha çok ilgi çekti!

Seren Serengil

Son olarak, hastalığı nedeniyle ameliyata alınması gereken ünlü isim, programa hakkıyla veda etmek için ameliyatını erteledi. Program bitince de hemen eğlencenin yolunu tuttu. Bütün bir yılın yorgunluğunu ve stresini atmaya çalışan Seren Serengil, bu kez küçük bir hırsızla uğraşmak zorunda kaldı!

Masada Bir Hırsız Var

Seren Serengil

Seren Serengil’in hayatındaki en değerli varlıklar köpekleri olsa gerek. Onları hiçbir koşulda bırakamayan ve hep yanında tutan ünlü isim, restorana da köpekleriyle birlikte gitti. Noynoy’un balık yemek için fırsat kovalaması ise herkesi kahkaha boğdu. “Noynoy şu an beni kesiyor. Kimse bakmadığı bir anda alacak onu oradan. Ha gayret, ben görmüyorum zannediyor şu an. Hırsız ya. Ne yapayım şimdi, buna vermezsem olmaz” diyen Seren Serengil, Noynoy’un sevimli hallerini takipçileriyle de paylaştı.

Ama Noynoy’un da hayalleri yarım kaldı. Seren Serengil’in onu yakaladığını fark eden Noynoy, hiçbir şey olmuyormuş gibi davrandı ve balığı tabakta bıraktı! Şaka bir yana, Seren Serengil çok eğleniyor gibi görünse de sesi kulağa çok yorgun geliyor. Umarız, ameliyatı çok iyi geçer ve tez zamanda şifa bulur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz