“İnsan Bir Erkeğin Gücünü Arıyor” Sözleriyle Tepki Çeken Demet Akalın’ın Geçmişten Günümüze “Gücünü Hissetiği” Erkekler

Dilek

Haberler

31 Ekim 2020

“İnsan Bir Erkeğin Gücünü Arıyor” Sözleriyle Tepki Çeken Demet Akalın’ın Geçmişten Günümüze “Gücünü Hissetiği” Erkekler

Demet Akalın, geçtiğimiz hafta Alişan ile sunduğu sabah programında “İnsan bir erkeğin gücünü istiyor.” sözleriyle gündeme oturmuştu. Arkadaşıyla birlikte yaptığı seyahatte arabalarının lastiği patlayınca hemen eşi Okan Kurt’u aradığını söyleyen Demet Akalın, özellikle kadınların tepkisi çekmişti.

Demet Akalın, kendisinin hemen kocasını aradığını fakat arkadaşının evli olmadığı için kimseyi arayamadığını ifade etti. Bu sözlere kadın ünlülerden de sert cevaplar gelmişti.

Uzun yıllar yalnız kalmaya alışkın olmayan Demet Akalın’ın şimdiye kadar başından üç evlilik ve medyaya yansıyan birkaç ilişki geçti. İşte, Türkiye’nin en çok gaf yapan atarlı pop kraliçesi Demet’in geçmişten günümüze kadar gelen çalkantılı aşk hayatı…

Olay Yaratan Demet Akalın ve İbrahim Kutluay İlişkisi

demet akalın ve ibrahim kutluay

Bir dönemin magazin haberlerinden düşmeyen gözde çift, Demet Akalın’ın evlilik ısrarları üzerine ayrılmıştı. O sıralar Efes Pilsen’de basketbol oyuncusu olan İbrahim Kutluay, ayrılığın üstünden çok geçmeden Demet Şener ile evlenmişti. Demet Akalın’ın yıllar sonra verdiği röportajlarda bile o zamanların kendisi için çok zor bir dönem olduğunu söylemişti.

Hüsranla Biten Bir Hikaye: Oğuz Kayhan-Demet Akalın Aşkı

demet akalın ve oğuz kayhan

Çalkantılı kelimesinin hakkını veren ve bir dargın bir barışık süren ilişkinin sonunda evlenmeye karar veren ikili, iş adamı Oğuz Kayhan’ın Demet Akalın’ı aldatması sonucunda üç ay gibi kısa bir sürede sona ermişti.

Demet’in “Ömrüm Senin Olsun” Dediği Büyük Aşkı: Emir Tamer

blank

Oğuz Kayhan’dan ayrıldıktan sonra Emir Tamer ile aşkı gündeme gelen Demet Akalın, ilişki sırasında üç kez evlenme teklifi aldığını fakat kabul etmediğini dile getirmişti. Demet’in ayrılma ve barışma anlarıyla dolu bu saplantılı ilişkisi de çok uzun süre yürümedi.

Şanssızlık Demet’in Yakasını Bir Türlü Bırakmadı: Önder Bekensir ve Demet Akalın Evliliği

demet akalın ve ömer bekensir evliliği

Kısa bir süre sonra Önder Bekensir ile dünya evine giren Demet, bir önceki evliliğini geride bırakan ve 6 ay süren bir ilişkiye imza attı. Ayrıldıktan sonra bile ara ara yeniden barışan ve zıt kutuplar olduğu için birbirlerine çok aşık olduklarını belirten Demet Akalın’ın, bu ilişkisinin de tamamen bitmesi çok uzun sürmedi. Demet’in ise evliliğin bitmesinin ardından tekrar eski Emir Tamer’e döndüğü, Tamer ile ilgili tweetler atmaya başlamasıyla anlaşılmıştı.

Göz Açıp Kapayıncaya Kadar Biten Bir İlişki Daha: Ender İnal ve Demet Akalın

ender inal ve demet akalın ilişkisi

Emir Tamer ile yeniden ayrılan Demet Akalın’ın ismi bu sefer yeni aşkı Ender İnal ile anılmaya başlandı. Eski eşi Önder Bekensir’in spor hocası Emir Tamer ile olan kafa karıştırıcı ilişkisi de uzun sürmedi. İnal’dan ayrıldıktan sonra da başka biriyle objektiflere yakalanan Demet, ilişkilerinin tamamen bittiğini basına duyurmuştu.

Demet Akalın’ın En Uzun İlişkisi: Okan Kurt ve Demet Aşkı

demet akalın ve okan kurt

Okan Kurt ve Akalın’ın 10 yılı aşkın süredir devam eden ilişkilerinden Hira isimli kız çocukları dünyaya geldi. Her fırsatta ne kadar mutlu bir evlilikleri olduğu ve en doğru seçimi yaptıklarını dile getiren çift, Okan Kurt’un borçları sebebiyle 2019 senesinde boşanmıştı. Şimdilerde sevgili olan ve aynı evde yaşayan çift, geçtiğimiz aylarda tekrardan evlenmeyi henüz düşünmediklerini dile getirmişti.

Okan Kurt’a gelen icralar sonucunda boşanmalarına rağmen kızları için hala bir arada yaşadıklarını belirten Demet Akalın’ın boşanmalarından sonra bile adı hiç kimseyle duyulmadı. Okan Kurt’la aradığı mutluluğu bulan Demet’in, olayların üzerinden biraz zaman geçtikten sonra kızının babasıyla tekrar nikah masasına oturacağı düşünülüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz