‘İşim Yok Sizlerle’ Diyen Şeyma Subaşı’na Seren Serengil’den Ağır Sözler: Allah’ın Kenar Mahalle Dilberi…

Ayşegül S.

Haberler

4 Haziran 2021

‘İşim Yok Sizlerle’ Diyen Şeyma Subaşı’na Seren Serengil’den Ağır Sözler: Allah’ın Kenar Mahalle Dilberi…

Söylemezsem Olmaz’ın zehir zemberek sunucuları Seren Serengil ve Bircan Bali’den Şeyma Subaşı’na akıl almaz sözler. Şeyma Subaşı’nın dün Türk basınını hedef alarak yayınladığı paylaşımın ardından Seren Serengil adeta açtı ağzını yumdu gözünü. İşte öfkelendiği her halinden belli olan Seren Serengil’in Şeyma Subaşı hakkında yorumları!

Kutu Açmaktan Nerelere!

Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile bir süre önce evlenecekleri haberleri hızla yayılan Şeyma Subaşı, dün aldığı evlilik teklifini sosyal medya hesabı üzerinden adeta saniye saniye takipçileri ile paylaştı. Şeyma Subaşı ve sevgilisinin hediye ettiği yüzük tüm gün boyunca sosyal medyanın neredeyse tek gündemi oldu. Yüzüğün fiyatıydı karatıydı derken resmen konu konuyu açtı. O kadar çok şey yazıldı o kadar çok şey konuşuldu ki sonunda Şeyma Subaşı Türk basınında kendisi hakkında yer alan haberlerle ilgili bir açıklama yaptı. Özellikle yalan haberlerle ilgili epey sert bir açıklama yapan ve özetle “İşim yok sizlerle” diyen Subaşı bu açıklaması ile Söylemezsem Olmaz ekibinin de baş konusu oluverdi.

Kenar Mahalle Dilberi

Seren Serengil, son olarak hakkında yazılanlarla ilgili Türk basınını hedef alarak paylaşım yapan Şeyma Subaşı için açtı ağzını yumdu gözünü. Sözlerine “Türk basını aldınız mı cevabınızı Allah’ın kenar mahalle dilberine kutu açan bir kızı, kutu açmaya gelip de başkasıyla evliyken hamile kalan, defalarca kez yarışmalara gidip ünlü olmaya çalışmış, hiçbir mesleği olmayan bir kızı aylardır işliyorsunuz.

Şimdi Mısırlılar Düşünsün

seren serengil - söylemezsem olmaz

Serengil ayrıca “İyi ki Mısır sınırları içerisinde girdi de kurtulduk yoksa burada evli adam kalmazdı, şimdi de Mısır’dakiler düşünsün” dedi. Bircan Bali ise Şeyma Subaşı’nın “Zaten sizinle işim yok” dediğini hatırlatması üzerine bu sefer de “Aman olmasın, buradaki aileler yıkılmasın senin gibiler yüzünden, genç kızlara o kadar kötü örneksin ki!” diyerek resmen hızını alamadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz