İşinden Etmekle Tehdit Etmiş! Şiddete Uğradığını Söyleyen Seren Serengil Şikayetçi Olacak

Dilek

Haberler

22 Mayıs 2021

İşinden Etmekle Tehdit Etmiş! Şiddete Uğradığını Söyleyen Seren Serengil Şikayetçi Olacak

Magazin kraliçesi Seren Serengil, bu kez bir şiddet iddiasıyla gündeme geldi. Ünlü şarkıcı Serkan Kaya’nın bir düğünde kendisini hırpaladığını ve sonrasında tehdit ettiğini söyleyen Serengil, gerekli hukuki işlemleri başlatacağını söyledi.

Seren Serengil

Magazin kraliçesi Seren Serengil, bu kez ünlü isimlerle değil kendisiyle ilgili bir gerçeği açıkladı. Ünlü şarkıcı Serkan Kaya’nın kendisine birkaç ay önceki bir düğünde saygısızlık ettiğini ve hırpaladığını açıklayan Seren Serengil, sonrasında tehdit edildiğini de ekledi. Olaylar dün Serkan Kaya’nın “S.S.” diyerek düğünde yaşananları anlatmasıyla başladı.

“Nedir bu kinin sebebi?”

Serkan Kaya

Seren Serengil için, “Bir arkadaş var bana kafayı takmış. Ne iş yaptığını dahi bilmiyorum. Haddini çok aştın S.S. Babandan ötürü gazetelerde ve televizyonlarda yer almışsın ama hiçbir fonksiyonun yok” diyen Serkan Kaya, Seren Serengil’i fena gömdü.

Olayların 7-8 ay önce yapılan bir düğünde yaşandığını söyleyen Serkan Kaya, kendisinden sonra Arto’nun sahneye çıktığını ve “B.k gibi sahne yapmışsın” dediğini söyledi. “Bu Seren arkadaşımız onu orada masada fişekledi tabi. Sonra da videoya çekip paylaştı” diyen Serkan Kaya, Seren Serengil’in kolundan tuttuğunu ama sıkmadığını söyledi. “Nedir bu kinin sebebi?” diye sorduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, “Bizi bilen biliyor ama sen bilmeyenlere yanlış tanıtıyorsun. Git kardeşim Allah’ından bul” dedi!

“Bana şiddet uyguladı”

Seren Serengil ise Serkan Kaya’yı doğru düzgün tanımadığını, yıllar önce yaptığı bir yorum yüzünden ünlü şarkıcının kendisine kin tuttuğunu söyledi. Düğünde Serkan Kaya’nın sürekli kendisine sataştığını söyleyen Seren Serengil, tartışmamak için başka masaya geçtiğini belirtti. “Arto sahneye çıktı herkesi güldürdü, eğlendirdi. Bir de Serkan Kaya’ya ‘Bak sahnesi olmak böyle bir şey’ dedi. Ben de o esnada canlı yayın yapıyordum bu başka masadan gelip koluma yapışıp sıkmaya başladı. Ben şoke oldum dönüp baktığımda ‘O videoyu kapatacaksın’ dedi. Ben de sen kimsin diye kızdım. Hem kolumu sıktı hem de küfür etti” diyerek olayı anlattı. Üstelik, Serkan Kaya’nın kendisini “Silmezsen seni televizyondan kovdururum” diyerek tehdit ettiğini de ekledi.

Seren Serengil

Kim yalan söylüyor, bilemiyoruz. Ama Seren Serengil önümüzdeki pazartesi işi mahkemeye taşıyacak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz