Kaos Kraliçesi Seren Serengil’in Zayıflığı Herkesi Korkuttu! O Fotoğrafa Binlerce Yorum Geldi: Herkes Şop Sandı!

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2021

Kaos Kraliçesi Seren Serengil’in Zayıflığı Herkesi Korkuttu! O Fotoğrafa Binlerce Yorum Geldi: Herkes Şop Sandı!

Söylemezsem Olmaz’ın kaotik kraliçesi Seren Serengil, bugün yine magazin gündeminin diline düştü. Fakat bu sefer yaptığı ya da söyledikleriyle değil; kilosuyla! İkinci kez zayıflama ameliyatı olduktan sonra kilo vermesini durduramayan güzel yorumcunun son hali görenleri korkuttu. Hatta sosyal medya kullanıcıları Seren Serengil’in bu haline inanmadı ve şop olduğunu düşündü!

Seren Serengil

Canlı Yayında Fenalaştı!

Yıllardır açıklamaları ve yaptıklarıyla sık sık magazin gündeminde kendine yer bulan Seren Serengil; Beyaz TV’nin fenomen magazin programı Söylemezsem Olmaz masasında baş köşeye oturunca magazin gündeminin vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Hele de programa yakın arkadaşı Arto’yu da dahil ettikten sonra; Söylemezsem Olmaz masası kankagillerin gıybet ortamına döndü!

Söylemezsem Olmaz

Hafta içi her gün birbirinden farklı kişiler hakkında konuşan Seren Serengil, sonucu ne olursa olsun ünlüler hakkında özellikle de sevmediği ünlüler hakkında konuşmaktan geri durmuyor. Eee bilenler bilir, Seren Serengil bu uğurda hapis yatmayı bile göze almış bir insan! Ancak güzel yorumcu geçtiğimiz hafta bir hafta Söylemezsem Olmaz masasından ayrılmak zorunda kaldı.

Seren Serengil

Son Hali Görenleri Korkuttu!

“Dumping Sendromu” nedeniyle programın reklam arasında fenalaşan ve hastanelik olan Seren Serengil, tedavisi için Sapanca, Bodrum ve Fethiye’ye giderek; kendini doğanın huzurlu kollarına bıraktı. Her fırsatta sağlığı hakkında Instagram’dan takipçilerine bilgi vermeyi de ihmal etmeyen güzel yorumcu; kendini biraz toparlayınca tekrar masasına döndü.

Fakat bu hafta sonunda teknesi için seyahat etmek zorunda kalan Seren Serengil, paylaştığı fotoğrafla herkesin dikkatini çekti! Korkutucu bir şekilde zayıflayan güzel yorumcunun takipçileri de fotoğrafa inanmadı ve şop yapıldığını düşündü. Ancak bir takipçisinin yorumuna yanıt veren Seren Serengil; fotoğrafta şop olmadığını ve vücudunda sadece 4 kilo yağ kaldığını söyledi.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz