Kavga Etmediği İnsan Yok! Seren Serengil’in Hadise’yle İlgili Davasına Ünlü İsimden Şok Eden Yorum

Dilek

Haberler

29 Mayıs 2021

Kavga Etmediği İnsan Yok! Seren Serengil’in Hadise’yle İlgili Davasına Ünlü İsimden Şok Eden Yorum

Magazin kraliçesi Seren Serengil’in ünlü şarkıcı Hadise’yle ilgili davası sonuçlandı. Habere gelen yorumlar, Seren Serengil’in devam eden başka davaları da olduğunu gösterdi.

Seren Serengil

Magazinin ve sansasyonların kraliçesi Seren Serengil, bu unvanının hakkını verecek bir iş yapıyor, magazin yorumluyor! Hafta içi her gün “Söylemezsem Olmaz” programında ünlüler camiasını bombalayan Seren Serengil, daha önce de Cengiz Semercioğlu ile bir magazin programı yapıyordu.

Gülben Ergen

O dönemde, ünlüler hakkında daha da sert yorumlar yapan Seren Serengil, bu uğurda hapse bile girdi! Ezeli düşmanı Gülben Ergen’le ilgili tedbir kararı olmasına rağmen yaptığı yorumlar, Seren Serengil’in başını epey derde soktu. Gülben Ergen’in talebi üzerine üç günlük bir zorlama hapsi cezası aldı!

Hadise

O dönem açılan diğer dava da ünlü şarkıcı Hadise ile ilgiliydi. 2018’de Bodrum’da bir mekan işleten Hadise’ye yüklü miktardaki borcu nedeniyle haciz geldiği iddia edildi. Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu da konuyu programlarında değerlendirip olumsuz yorumlar yaptı. “Hadise’ye haciz şoku“, “Hadise 200 bin TL’lik tatilin tadını çıkarıyor, alacaklılar borçlunun yolunu gözlüyor” gibi yorumlar ünlü şarkıcıyı epey kızdırdı. Hemen harekete geçen Hadise, Cengiz Semercioğlu ve Seren Serengil hakkında 100’er bin TL’lik manevi tazminat talep etti. Nihayet sonuçlanan davada Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’nun 8 bin TL’lik tazminat ödemesine hükmedildi.

“Darısı benim davama”

Tolga Çam instagram yorum

Tüm magazin sayfalarında çıkan habere, Seren Serengil’in kavgalı olduğu isimler de yorum yaptı. Modacı Tolga Çam, Seren Serengil’le hala devam eden tazminat davasını kast ederek, “Darısı benim davama” dedi! Bir dönem, Tolga Çam ve Seren Serengil arasında bir elbise kavgası çıktı. Tolga Çam, Seren Serengil’e birkaç sahne elbisesi verdiğini ancak geri alamadığını ve parasının ödenmediğini söyledi. Seren Serengil ise onu reklam yapmakla suçladı: “2018’de ona destek olmamı istedi. Ben de iki elbisesini giyip ona teşekkür ettim. Şimdi de reklam karşılığı gönderdiği elbiselerin hesabını soruyor.

Dava açacağını da ekleyen Seren Serengil’e taarruz gecikmedi! Tolga Çam, hem maddi hem de manevi tazminat davası açacağını söyledi. “Elbiseleri hediye ettiğimi söylüyor. Asla böyle bir şey yok. Kendisi bana ulaşıp istedi, yazışmalarımız duruyor” diyerek Seren Serengil’e 60 bin TL değerinde 5 tane elbise verdiğini söyledi ve ekledi: “Onun reklamına ihtiyacım yok.” Belli ki, 2018 yılı Seren Serengil için hayli olaylı geçmiş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz