Seren Serengil’i Durdurabilene Aşk Olsun! Bu Kez Hedefte Sibel Can ile Ebru Gündeş Var

Seda Ergin

Haberler

11 Ocak 2021

Seren Serengil’i Durdurabilene Aşk Olsun! Bu Kez Hedefte Sibel Can ile Ebru Gündeş Var

Sansasyonlar kraliçesi Seren Serengil, Beyaz TV’de Bircan Bali ve Arto’yla birlikte sundukları Söylemezsem Olmaz programında ünlüler hakkında ortaya attığı iddialar ve dedikodularla meşhur. Geçtiğimiz haftanın yayınında konu Sibel Can ve Ebru Gündeş’ti! Seren Serengil, yılların eskimeyen seslerine laf arasında alaturka muamelesi yaptı!

Seren Serengil’in Hastalığı Ne Durumda!

Mide ameliyatı olduktan sonra 46 kiloya kadar düşen ve geri dönüşüm ameliyatı olmak için hazırlanan Seren Serengil, sağlık durumunun pek de iyi olmadığını Instagram’dan tüm takipçilerine duyurmayı ihmal etmiyor. Geçen hafta 1 kilo aldığı için sevinen ünlü sunucu, yine uzun uzun sağlık durumundan bahsetti.

Yine Başına İş Açtı! 2,5 Yıl Hapis

Seren Serengil, sadece programda değil sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamalar ve paylaşımlarla da çok konuşuluyor. Bu kez olay sadece konuşulmakla kalmadı, mahkemeye kadar gitti.

Seren Serengil, Petek Dinçöz’ün eski sevgilisi Can Tanrıyar’ın Petek Dinçöz’ün annesiyle birlikte olduğunu ima eden bir paylaşım yapmıştı. Can Tanrıyar da bu durumdan rahatsız olarak mahkemeye başvurdu. Paylaşımda hakaret içerikli paylaşımlar nedeniyle 2.5 yıl hapis istemiyle dava açıldı.

Söyemezsem Olmaz’ın Meşhur Taşlamaları

Seren Serengil, geçtiğimiz hafta Söylemezsem Olmaz programında birden fazla konuyu konuştu. Bazıları gündem oldu bazıları ise arada unutuldu gitti. Seren Serengil, programda Ebru Gündeş ve Sibel Can’a değindi.

Biliyorsunuz, Ebru Gündeş de Sibel Can da bir dönem Acun Ilıcalı’nın fenomen programı O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda oturmuştu. İki önemli şarkıcımız da son zamanlarda çıkardığı müziklerle ve hazırlandığı programlarla konuşuluyor. Sibel Can, 2020’nin Eylül ayında “Hayat” isimli şarkısının klibiyle ekranlara gelmişti. Ebru Gündeş ise, “Ebru Gündeş Dinliyor” isimli program için hazırlanıyor.

Konu da Ebru Gündeş Dinliyor programı üzerinden çıktı. Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil üçlüsü kazanların kaynatıldığı meşhur masada bu programla ilgili konuşmaya başladılar. Seren Serengil de çenesini tutamadı ve yine başladı açıklamalar yapmaya.

Seren Serengil, Ebru Gündeş ve Sibel Can’ın televizyonda izlenmediği ve ekranlara yakışmadıklarından bahsetti. “Ebru ve Sibel, ekranlarda olmuyor. Seyredilmiyorlar. Acun’un programında alaturka kaldılar. Çok iyi yorumcular ama ekranlar konuşma kabiliyeti istiyor.” sözleriyle Ebru Gündeş ve Sibel Can’a taşını fırlattı.

Senelerin en sevilen sesleri hakkında bunları söylemesi takipçileri biraz sinirlendirdi. Takipçilerden gelen yorumlar ise, şöyle:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz