Kimden Kurtulmuş Olabilir? Seren Serengil İlişki Durumu Paylaşımıyla Takipçilerini Şaşırttı

Dilek

Haberler

20 Mayıs 2021

Kimden Kurtulmuş Olabilir? Seren Serengil İlişki Durumu Paylaşımıyla Takipçilerini Şaşırttı

Magazin kraliçesi Seren Serengil, ilişki durumuyla ilgili paylaşımıyla takipçilerini şaşırttı. Esprili bir şekilde “Kurtulmuş” diyen Seren Serengil’in neyi kast ettiği anlaşılamadı.

Seren Serengil

Magazinin ve sansasyonların kraliçesi Seren Serengil, bu aralar sakin bir şekilde hayatına devam ediyor. Kilo vermek için oldukça sağlıksız bir süreç geçiren ve sonrasında Dumping Sendromu ile boğuşan ünlü isim, geçirdiği zor günlerin ardından stresten uzak yaşamaya başladı. Bu yaz evleneceğini açıkladığı sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile mutlu bir ilişki yaşayan Seren Serengil, bir yandan da yeni projeleri için uğraşıyor. Hafta içi her gün “Söylemezsem Olmaz” programında magazin gündemini yorumlayarak kaos ihtiyacını gidermeyi de ihmal etmiyor!

Seren Serengil

Öte yandan, stresten uzak kalmaya çalışsa da gaflar ve ilginç açıklamalar Seren Serengil’in gündeminden eksik olmuyor. Örneğin, ilişki durumuyla ilgili son paylaşımı herkesi çok şaşırttı.

Kimden “Kurtulmuş” Olabilir?

Seren Serengil, bugüne kadar dört kez evlendi ancak tüm evlilikleri hüsranla bitti. Her biri ayrı skandallara sahne olan bu evlilikler magazin gündemini uzun süre meşgul etti. Annesinin onaylamadığı ve onu üzen erkekleri seçmek konusunda çok başarılı olan Seren Serengil, geçtiğimiz ocak ayında şaşırtan bir açıklama yaptı. “En yakın arkadaşıma ‘Evet’ dedim” sözleriyle yakın arkadaşı Mustafa Rahman Tohma ile evleneceğini açıkladı. Nişanlısının bugüne kadar birlikte olduğu erkeklere hiç benzemediğini söyleyen Seren Serengil, onu yere göğe koyamıyordu. Ancak ilişki durumunu “Kurtulmuş” olarak lanse etmesi herkesi şaşırttı!

Seren Serengil story

Muhtemelen dikkat çekmek için yaptığı bu açıklama kafalarda soru işaretleri oluşturdu. Ancak çiftin mutlu fotoğrafları hala duruyor ve ayrıldıklarına dair de hiçbir işaret yok. Seren Serengil, tüm bu aşamaları tekrarlamaktan kurtulduğunu söylemek istemiş olabilir. En azından dokuzuncu seviyeye kadar olan her şeyi çoktan halletmişti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz