Kıyamet Alametlerinden Biri Ülkemizde Görüldü: Seren Serengil’den Hasımı Gülben Ergen’e Beklenmedik Reaksiyon!

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2021

Kıyamet Alametlerinden Biri Ülkemizde Görüldü: Seren Serengil’den Hasımı Gülben Ergen’e Beklenmedik Reaksiyon!

Başımıza taş yağacak! Seren Serengil her fırsatta gömmekten geri durmadığı hasımı Gülben Ergen’in tweetini paylaşan bir magazin sayfasına like atınca ortalık karıştı. Birçok kişi Seren Serengil’in “yanlışlıkla” fotoğrafı beğendiğini iddia ederken; bazı kişiler güzel yorumcunun bu hareketini “zeytin dalı” olarak yorumladı.

Binlerce Kilometre Uzaktan Ortalığı Karıştırdı!

Seren Serengil ve Gülben Ergen arasındaki düşmanlığı duymayan bir tek sağır sultan kaldı! Gülben Ergen’e laf söylemek uğruna hapis yatmayı bile göze alan Seren Serengil; şimdilerde ünlü şarkıcının ismini vermeden Söylemezsem Olmaz programında lafları çarpmayı ihmal etmiyor. Sivri dili ve dobralığı ile nam salan Seren Serengil hafta içi her gün canlı yayında ünlüler camiasında kim varsa dost düşman demeden eleştiri bombardımanına tutmaya devam ediyor!

blank

Bugünlerde ticarete atılan Seren Serengil önce kozmetik sektöründe kendini gösterdi. Kısa süre içinde hem havyarlı şampuan hem de kırışık engelleyici krem çıkartan güzel yorumcumuz ticareti oldukça sevdi! Ticarette yüzü gülen Seren Serengil; bugünlerde ise ayakkabı ve mayo markası çıkartmaya hazırlanıyor. Güzel yorumcu Mayıs ayının sonunda ürünlerinin piyasaya çıkacağını söyledi. Bugünlerde ise ekibi ve sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile birlikte Maldivler’de hem eğlenen hem de fotoğraf çekimi yapan Seren Serengil binlerce kilometre uzaktan bile ortalığı karıştırmayı başarıyor.

Seren Serengil

Kıyamet Yaklaştı!

Seren Serengil’in Gülben Ergen’den ne kadar nefret ettiği herkesin dilinde; her fırsatta Gülben Ergen’in açığını arayan ve eleştirmek için hazırda bekleyen güzel yorumcumuzun bugün yaptığı “beğeni” herkesin kafasını karıştırdı! Gülben Ergen’in attığı tweeti paylaşan bir Instagram magazin hesabının beğenilerinde asla görmeyi düşünmediğimiz biri vardı. Evet, Seren Serengil! Güzel yorumcu Gülben Ergen’in ismini duymaya bile tahammül edemiyorken; Gülben Ergen’in paylaştığı tweeti beğenmiş. Birçok kişi Sero’nun bu beğeniyi yanlışlıkla attığını düşünse de “zeytin dalı” olduğunu iddia edenler de yok değil!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz