Lerzan Mutlu Seren Serengil’e Resmen Füze Attı: “Eskittiğim yerlerde oturup bana laf sokmak neyin kafası!”

Dilek Yeğin

Haberler

7 Ocak 2021

Lerzan Mutlu Seren Serengil’e Resmen Füze Attı: “Eskittiğim yerlerde oturup bana laf sokmak neyin kafası!”

Lerzan Mutlu ve Seren Serengil arasında sular durulmuyor. İki sunucu dünkü programlarında yine birbirlerini hedef aldı.

Lerzan Mutlu, UçanKuş TV’deki “Lerzan’la Çok Mutlu” programını sunuyor. Ezeli düşmanı Seren Serengil de Beyaz TV’deki “Söylemezsem Olmaz” programının sunucularından biri. İkilinin arasında uzun dönemdir büyük bir gerginlik var. Bu kavgaya programlarını da alet etmeye başladılar! Oya Aydoğan’ın ölümünden Alişan’ın düğününe kadar uzanan bu tuhaf hikayeye gelin bir göz atalım.

“Aydoğan stresten öldü!”

Oya Aydoğan fotoğrafı

Oya Aydoğan ve Lerzan Mutlu, bir dönem birlikte magazin programı sunuyordu. Aydoğan, 2016’nın mayıs ayında aort yırtılması nedeniyle hastaneye kaldırıldı ve bir hafta içinde hayatını kaybetti. Bu ölümün sorumlularından biri de Lerzan Mutlu olarak gösterildi!

Oya Aydoğan ve Lerzan Mutlu fotoğrafı

İddiaya göre, Aydoğan’ın ölümü strese bağlı bir durumdu. Bu stresin kaynaklarından biri de program partneri Lerzan Mutlu’ydu! Mutlu, elbette bu iddiaları reddetti. Mutlu, programa başlamadan önce Aydoğan’ın, kanal yöneticilerine kendisini kast ederek “Bu kadını getirmeyin” dediğini söyledi. Bu olaydan sonra program dışında görüşmediklerini söyleyen Mutlu, “Kadın partnerle çalışmak dünyanın en zor şeyi” diye de ekledi!

Lerzan Mutlu, bu iddiayı dile getiren Pınar Bent, Deniz Akkaya ve Seren Serengil’e tazminat davası açmak istedi. Ancak mahkeme bu talebi reddetti.

Olay Alişan’ın Düğününde Koptu!

Alişan ve Buse Varol

Seren Serengil ve Lerzan Mutlu arasındaki ipler Alişan ve Buse Varol çiftinin düğününde koptu. İddiaya göre Alişan’ın nikah şahidi olan cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan düğüne geldiğinde Seren Serengil ayağa kalkmadı. O sırada canlı yayın açan Lerzan Mutlu’nun kamerasına da Serengil’in ettiği bazı sözlerin takıldığı iddia edildi!

Lerzan Mutlu

Bu iddiaya pek inanan olmadı. Mutlu ise videoyu sildiğini ama kaydının başka bir yerde halen olduğunu söyledi. Sonra da, Serengil ve ailesine Instagram’dan hakaret etti ve gözdağı vermeye başladı!

Seren Serengil

2020’nin yaz ayları boyunca birbirine Instagram’dan laf atan olay ikili, birbirleri hakkında tazminat davası açtı. Ama belli ki bu hamle de içlerini soğutmadı! Sundukları programlarda isim vermeden birbirlerine laf sokmaktan kendilerini alamıyorlar.

Karşılıklı “Füze” Atışları!

Seren Serengil

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe birkaç gün önce Lerzan Mutlu’nun programına konuk oldu. Her zamanki gibi olay yaratan sözler sarf eden Tilbe ve Mutlu, bir anda gündeme oturdu. Seren Serengil de düşmanına laf sokma fırsatını kaçırmadı ve dünkü programda “Yıldız Tilbe hiç olmayacak yerlere konuk olmaya başladı” dedi!

Lerzan Mutlu da misilleme yapmakta gecikmedi. “Benim eskittiğim yerlerde oturup bana laf sokmak neyin kafası acaba” diyen Mutlu, Serengil’e “Zavallı, herkes üstüne gülüyor” dedi!

Görünüşe göre bu ikilinin arasındaki gerginliği tazminat davaları da bitiremeyecek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz