Magazin Gündemi Bugün de Fokur Fokur: Seren Serengil Hadise’ye Çirkin Dedi, Ozan Güven’in Aylık Kazancı..

Aleyna

Haberler

21 Ocak 2021

Magazin Gündemi Bugün de Fokur Fokur: Seren Serengil Hadise’ye Çirkin Dedi, Ozan Güven’in Aylık Kazancı..

Bugün magazin gündemi oldukça hareketli geçti, Instagram’da kar paylaşımları sona erdi. Yeni yeni gündem konuları ise magazin severlerle buluştu. Hep beraber 21 Ocak Perşembe gününde kısa bir magazin turuna çıkalım!

1 – “Yaza Çıkmazmışım” Diyen Seren Serengil’den Canlı Yayında İtiraf Geldi!

Seren Serengil

Bir süredir sağlık sorunları yaşayan Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz canlı yayınında “Geri dönüşüm ameliyatı olmazsam yaza çıkmazmışım” diyerek sevenlerini üzmüştü. Ancak, Seren Serengil’den bu konuyla alakalı bir itiraf geldi! Meğerse, Seren Serengil’e “Yaza çıkmazsın” diyen kişi doktor değil, doktorun eşiymiş! Detaylar için:

2 – Exxen Dünyaya Açılıyor!

Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen, 1 Ocak’ta seyircilerin karşısına çıktı. Birçok teknik sıkıntı yüzünden kullanıcılardan eleştiri alan Exxen, bu sorunları hızlıca çözdü ve gözünü dünya pazarına dikti! Acun Ilıcalı, Instagram’da yaptığı son paylaşımda; Exxen’in dünyaya açıldığını ve diğer ülkelerden de üyelikleri kabul etmeye başladıklarını açıkladı.

3 – Buse Varol Tektaş Doğum İçin Gün Sayıyor!

blank

Alişan ile mutlu bir evliliği olan Buse Varol Tektaş, ikinci çocuğu Eliz’i kucağına almak için gün sayıyor. Instagram’da ailesini ve oğlu Burak’ın sevimli videolarını paylaşan Buse Varol Tektaş’tan bugün “Doğuma son 15 gün” açıklamasıyla hamilelik fotoğrafı geldi. Detaylar için:

4 – Demet Akalın’dan Şükran Ovalı Cevabı Geldi!

Demet Akalın ve Şükran Ovalı

Star TV’de yakın arkadaşı Alişan’la birlikte sabah programı sunan Demet Akalın, canlı yayında “Caner Erkin ve Şükran Ovalı uzun yıllardır yan komşum. Bir kez olsun kahveye bile çağırmadılar” açıklamasını yapmıştı. Magazinde çıkan haberler üzerine Instagram’dan video yayınlayan Demet Akalın: “Her şeyi ciddiye alıyorsunuz, şaka yapmıştım. Şükran’la yarın kahveye değil yemeğe gideceğiz!” diyerek şaka yaptığını aralarının iyi olduğunu açıkladı. Demet Akalın, canlı yayında neden böyle bir şaka yapma ihtiyacı duyduysa artık…

5 – Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz Mahkemeye Çıktı!

Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz

Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı ve darp ettiği iddiasıyla hakkında dava açılan Ozan Güven, bugün hakim karşısına çıktı. 30 Nisan’a ertelenen duruşmadan herhangi bir karar çıkmadı. Ancak, adliye çıkışı Ozan Güven’in muhabirlere karşı yumuşak tutumu herkesi şaşırttı! Normalde muhabirlere sert tavırlarıyla dikkat çeken Ozan Güven’i dava süreci oldukça yumuşatmış. Bir başka dikkat çeken nokta ise, ünlü oyuncu Ozan Güven’in mahkemede aylık 5 bin TL kazandığını söylemesiydi. Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz ise aylık 20 bin TL kazandığını beyan etti.

6 – Seren Serengil: “Ölmemi İstiyorlar!”

Seren Serengil

Geçtiğimiz hafta sonunu Palandöken’de kayak yaparan geçiren Seren Serengil, önceki gün sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile Nişantaşı’nda alışveriş yaparken görüntülendi. Muhabirlerle kısa bir röportaj yapan Seren Serengil’e, Palandöken’e gittiği için yapılan eleştiriler hatırlatıldı. Seren Serengil’den ise şaşırtıcı bir cevap geldi: “İnsanlar gerçekten çok acımasız. İstiyorlar ki Seren ölsün. Ben oraya temiz hava almaya gittim. Zaten hastalığım geçmeye başladı. 2.5 kilo aldım. Haftada bir gün de serum takviyesi yapılıyor.”

7 – Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in Oğlu Karan, Okula Başladı!

fahriye evcen ve oğlu

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin küçük oğlu Karan, anaokuluna başladı. Önceki gün Etiler trafiğinde magazincilere yakalanan Fahriye Evcen oğlu Karan’ı okuldan aldığı söyledi: “Karan’ı okuldan aldım. Eve gidiyoruz” açıklamasından sonra evinin yolunu tuttu. Ayrıca, küçük Karan’ın Türk-Alman Üniversitesi kampüsünde bulunan bir anaokuluna gittiğini biliniyor.

8 – Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü’den Yeni Fotoğraflar Geldi!

blank

Aralarındaki yaş farkına rağmen uzun süredir aşklarına devam eden Onur Ünlü ve Hazar Ergüçlü’den yeni fotoğraflar geldi. “Atarsa 9” ve “Atmazsa da Atmasın!” açıklamalarıyla iki yeni story paylaşan ünlü yönetmen Onur Ünlü, sevgilisi Hazar Ergüçlü’yle fotoğrafları takipçilerini oldukça güldürdü.

9 – Seren Serengil Söylemezsem Olmaz’da Hadise’ye Çirkin Dedi!

Hadise

Bir markanın reklam yüzü olan Hadise, kamera karşısına geçti. Ancak bu sefer çekim “makyajsız” yapıldı. Kadınların güzel olması için makyaja ihtiyacı olmadığı vurgulamak isteyen markanın çekimleri tamamlandı ama Hadise, Seren Serengil’in diline düştü: “Makyajlı ya da makyajsız Hadise’nin suratı çirkin!” açıklaması herkesi şaşırttı! Detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz