Magazin Gurusu Seren Serengil Hakkında Bir İddia Daha! Sahte Hesapla Arto’nun Sayfasında Kendini Övdü

Dilek

Haberler

25 Aralık 2020

Magazin Gurusu Seren Serengil Hakkında Bir İddia Daha! Sahte Hesapla Arto’nun Sayfasında Kendini Övdü

Magazin kraliçesi Seren Serengil hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Serengil, sahte hesaplarla kendisine destek toplamaya çalışıyor.

Sansasyonlar kraliçesi Seren Serengil hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre magazin kraliçesi Seren Serengil, sahte hesabını iş arkadaşlarına karşı kullanıyor!

Seren Serengil’in Bircan Bali ve Arto ile beraber sunduğu magazin programı “Söylemezsem Olmaz”da yaşanan gerginlikler herkesin malumu. Hatta bazen aktardıkları haberler geri planda kalıyor, onların atışmaları haber oluyor!

Bircan Bali ile yaşadıklarını da unutmayalım!

Bu gerginliklerin sahte olup olmadığını tüm izleyiciler merak ediyordu. Artık kabak tadı vermeye başlayan gergin anlar reyting için kurgulandıysa büyük bir hata olur. Bugün Seren Serengil hakkında ortaya atılan bir iddia ise işin rengini değiştirdi. Bu gerginlikler gerçek olabilir!

“Sahte hesapla Arto’ya sataştı”

Seren Serengil

Seren Serengil’in sahte hesap kullandığı iddia ediliyor. Bir magazin programı sunucusunun bunu yapması olasılık dışı değil aslında. Ece Erken’in yanlışlıkla program sırasında sahte hesaplarının “listesinin” göründüğünü düşünecek olursak meslek icabı bile diyebiliriz!

Seren Serengil ve Arto

Buradaki asıl şaşırtıcı iddia, sahte hesabıyla iş arkadaşı ve kankası Arto’ya sataştığının söylenmesi! Bu iddiayı ortaya atansa Seren Serengil’in sahte hesabının kullanıcı adını bildiğini söyleyen bir magazin sayfası.

Arto ve Seren Serengil

Malum, “Söylemezsem Olmaz” programının bugünkü bölümüne Seren Serengil katılmadı. Hal böyle olunca, Serengil’in yokluğunda rahat eden Arto programda sazı eline aldı. Arto’nun Instagram sayfası da “Meğer konuşturulmuyormuşsunuz“, “Seren olmadan daha iyi oldu” diyen yorumlarla doldu!

Arto story

İşte bu yorumlar üzerine Seren Serengil’in harekete geçtiği söyleniyor! Serengil’in programdan sonra “ferit_aserik” adıyla Arto’nun profiline koştuğu iddia ediliyor! “Artocummm, serensiz bir hiçsiniz. Dost acı söyler” yorumları, Serengil’i hedef alan olumsuz yorumların arasında biraz sırıtıyor zaten!

Seren Serengil

Hiçbir lafın altında kalmamasıyla meşhur olan Seren Serengil, sahte hesap iddialarına ne diyecek acaba? Merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz