Magazin Gurusu Seren Serengil’den Ortalığı Karıştıracak Deniz Seki İddiası: “Kilo Vermek İçin Bağırsak…”

Aleyna

Haberler

24 Aralık 2020

Magazin Gurusu Seren Serengil’den Ortalığı Karıştıracak Deniz Seki İddiası: “Kilo Vermek İçin Bağırsak…”

Haftada 3 gün gündem olmazsa rahat edemeyen bir isim ve bir program var. Aslında tahmin etmek çok da zor değil bu ismi. Seren Serengil! Dünyada “magazin yorumcusu” diye bir sıfat ya da tabir olmasaydı bile Seren Serengil’e bakınca yine de “magazin yorumcusu” diyebilirdiniz.

Tek başına gündem belirleyebilen özel bir kadın Seren Serengil, bir önceki gün Berk Oktay hakkında ortaya attığı iddia oldukça şaşkınlık vericiydi. Ancak bugün konuşacağımız konu yine diğer sunucu arkadaşı olan Arto ile kavgası ve Deniz Seki’yle ilgili ameliyat oldu iddiası!

Yine Arto’yla Kavga Etti!

Kısa bir süre önceye kadar yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Seren Serengil ve şarkıcı Arto’ya ne olduysa her hafta mutlaka birkaç kez kavga ediyorlar canlı yayında. Beraber program sunmak pek de iyi gelmedi sanırım Seren Serengil ve Arto’ya. İkisi de sivri dilli olunca kavgalar ve tartışmalar eksik olmuyor programdan.

Programın en sakin ismi ise Bircan Bali, genellikle herkesi dinleyen taraf oluyor! Seren Serengil’in Arto’ya “Yettin artık, rol çalıyorsun!” diye çıkışması üzerine sesler yükselmeye başlıyor, Arto’dan cevap gecikmiyor tabii “Öğretmenim misin sen benim beni azarlıyorsun?!” Seslerin bir anda yükseldiği programda Bircan Bali araya girerek olayı yatıştırıyor.

Şok Deniz Seki İddiası: “Kilo Vermek İçin Bağırsak Ameliyatı Oldu!”

Seren Serengil’in yeni iddiası ise yakın zaman önce 36 beden olan Deniz Seki’yle alakalıydı. Bildiğiniz gibi Deniz Seki, hapishaneden çıktığı dönem depresyona girerek kilo almıştı ve aldığı kiloları vermek için tüp mide ameliyatı olarak kilo vermişti. Ancak Seren Serengil, tüp mide ameliyatından sonra alkol almaya başlayan Deniz Seki’nin, bu yüzden çok kilo aldığını ve kilo vermek için bağırsak ameliyatı olduğunu şu sözlerle açıkladı: “Deniz Seki mide ameliyatından sonra, tekrar kilo aldığı için bağırsak bağlatma operasyonu yaptırdığını duydum” Bu iddiayı’da Murat Karabova’dan duyduğunu da sözlerine ekledi:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz