Magazin Kelimesiyle Özleşen Seren Serengil Bu Defa İbrahim Tatlıses İçin Konuştu: “Hastane Odası Gibi…”

Aleyna

Haberler

17 Aralık 2020

Magazin Kelimesiyle Özleşen Seren Serengil Bu Defa İbrahim Tatlıses İçin Konuştu: “Hastane Odası Gibi…”

Türkiye’de bir magazin kraliçesi varsa, o da şüphesiz Seren Serengil! Bütün ünlüler arada sırada, bazı bazı gündem olup tekrardan unutuluyorlar. Ancak, Seren Serengil hiç yoksa haftada 3 gün gündemden düşmüyor! 1 ay içinde onun hakkında yazdığımız haberlerin özetini yapmaya kalksam, anlatacağımı anlatamam o derece!

Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk ve yorumculuk yapan Seren Serengil, bu defa da İbo Show programı üzerinden İbrahim Tatlıses’e yüklendi ve çevresinin İbrahim Tatlıses’in imajını ve itibarını zedeleyeceğini iddia etti!

Arto’dan Seren Serengil’e: İkiyüzlüsün!

Geçtiğimiz gün, Söylemezsem Olmaz programının bir diğer jüri üyesi Arto ile yakın arkadaş olmasına rağmen aralarına “Kara kedi” girdiğini söylemiştik. Hatta; Arto, Seren Serengil’in yüzüne baka baka “İkiyüzlüsün!” demişti. Nihal Candan’ın konuk olduğu program, oldukça olaylı geçmişti. Nihal Candan ve Arto tartışması da yaşandı aynı programda. Şarkısı Arto baya sivri dilli bu aralar! Haberin detayları için aşağıdaki linke gidebilirsiniz:

Bircan Bali’yle de Araları Bozuk!

Söylemezsem Olmaz programı setinin çok kaotik bir ortam olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam! Seren Serengil’in, programın bir diğer sunucusu olan Bircan Bali’yle de arasının bozuk olduğunu tahmin ediyoruz. Dün yayınlanan programda, yüksek reytingleri kendisine bağlayan Seren Serengil’in “Her zaman iyi reyting alıyorum ben, 7 senedir. O yüzden de çok ekstra bir gün değildi benim için” demesi üzerine, Bircan Bali alaycı bir tavırla kahkahayı basıyor! Haberin detayları için aşağıdaki linke gidebilirsiniz:

Hastane Odası Ziyareti Gibi!

Söylemezsem Olmaz programına Arto’nun da katılmasıyla iyice gıybetin dibine vurulan programda; bugün Seren Serengil, yıllar sonra İbo Show’a tekrar başlayan İbrahim Tatlıses’e şu sözlerle yüklendi: “Koskocaman İbrahim Tatlıses, bir dev. Başından mermi yemiş olabilir, şarkı da söylemiyor olabilir ama bakın, bu kadar çok hastane odası ziyareti gibi bu programı yaptırırsanız bu adamın o zirvedeki halini yerle bir edeceksiniz yakında, menejerine sesleniyorum!

Bu açıklamayı yapma sebebi ise, her programda İbrahim Tatlıses’in ağlamasına bağladı. Özellikle de en küçük kızı Elif Ada’nın programa katılması herkesi şaşırtmıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz