Magazin Kraliçesi Melankoliye Gömüldü! Seren Serengil Manidar Paylaşımı ile Eski Eşi Yaşar İpek’e mi Taş Attı?

Buket S

Haberler

11 Temmuz 2021

Magazin Kraliçesi Melankoliye Gömüldü! Seren Serengil Manidar Paylaşımı ile Eski Eşi Yaşar İpek’e mi Taş Attı?

Sürekli hastalıklarla boğuşan ünlü sunucu Seren Serengil, nihayet restorasyonu tamamlanan yatında sevgilisi ve dostları ile birlikte yazın keyfini sürüyor. Ünlü sunucunun paylaşımlarına bakılınca, melankolik halleri bir hayli dikkat çekiyor.

Seren Serengil Bir Türlü Ameliyat Olamadı!

Söylemezsem Olmaz’ın finalinden hemen sonra soluğu Fethiye’de alan ünlü sunucu Seren Serengil, sevgilisi Tohma ile birlikte uzun bir tatil yapıp İstanbul’a geri döndü. Döner dönmez hastaneye yatan Serengil, ameliyatlar öncesinde güç toplamak için tedavi gördüğünü söyledi.

blank

10 Temmuz’da ameliyat olacağını duyuran Seren Serengil, o tarihte yine Fethiye koylarında deniz ve güneşin tadını çıkarmaktaydı. Bir dediği öbürünü tutmayan Serengil’in hastalık paylaşımları, takipçilerinin gözünde gerçekçiliğini yitirmeye başladı.

Hastalık Gündemden Düşünce Melankoliyle Dikkat Çekti!

Hepimiz Sero’nun ameliyatından ve tedavilerinden ümidi kesmişken Seren Serengil, ilgi çekecek bir başka yöntem buldu. Ünlü sunucu her şeyi bir kenara bırakıp, bu gün melankoli kraliçeliğine soyundu. Yatının güvertesinden manzarayı çekip paylaşan Seren Serengil’in paylaşımında en çok da fondaki müzik dikkat çekti.

Sezen Aksu’nun tükeneceğiz şarkısını dinleyen Seren Serengil, sözlerin bir kısmını videonun üzerine not olarak düştü. Bir diğer videoya ise aşık bir çift animesi iliştirdi. Sero’nun bu melankolik halleri ve paylaşımları akıllara direkt olarak aşk acısı ihtimalini getirdi. Ancak Tohma’sı yanında olduğuna göre kimin acısını çekiyordu ki?

Yaşar İpek’i Hala Unutamadı mı?

blank

En büyük ihtimal Yaşar İpek’ti. Seren Serengil ve Yaşar İpek, 2018 yılının Mayıs ayında Fransa’da evlenmişlerdi. Ancak şiddetli geçimsizlik yaşayan çiftin evliliği pek de uzun sürmedi. Haklarında sık sık boşanacaklarına dair iddialar ortaya atılan çift 2019 yılının Ağustos ayında boşandı.

blank

Boşanmanın hemen öncesinde hamile olan Seren Serengil, iddialara göre kavgalar sebebiyle bebeğini kaybetti. Yaşar İpek’ten şiddet gördüğünü iddia eden ünlü sunucu, boşanmanın ardından Yaşar İpek hakkında uzaklaştırma kararı çıkarttırdı.

blank

Bugüne bakınca ise Seren Serengil hala o evliliğe ait güzel anılarını unutamamış gibiydi. Sezen Aksu şarkıları eşliinde gömüldüğü melankolik haller, bu düşünceyi destekler nitelikteydi. Bakalım magazin kraliçemiz ilerleyen günlerde ne tür paylaşımları ile gündem olmaya devam edecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz