Magazin Kraliçesi Seren Serengil İbrahim Tatlıses’in Ağlamasına Taktı: “İmparatorluğunu Elinden Almayın!”

Aleyna Özyaman

Haberler

18 Mart 2021

Magazin Kraliçesi Seren Serengil İbrahim Tatlıses’in Ağlamasına Taktı: “İmparatorluğunu Elinden Almayın!”

Beyaz TV’nin gündem belirleyen magazin programı Söylemezsem Olmaz’da Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil her gün canlı yayında birçok kişi hakkında gıybet yapmaktan geri durmuyor. Özellikle ünlüler camiasının %84’üyle husumetli olan Seren Serengil, gündem olmak ve gündemde kalmak için bazı “şeyler” yaptığını itiraf etmişti.

Seren Serengil ve Arto

Bu yüzden Seren Serengil’in Instagram’da ya da Söylemezsem Olmaz programında söylediklerini pek ciddiye almamak gerekiyor. Fakat önceki gün canlı yayında İbrahim Tatlıses’in İbo Show’u hakkında ağır eleştiriler yapmaktan geri durmayan Seren Serengil, İbo Show’un yapımcılarını uyardı!

Seren Serengil

Seren Serengil Daha Önce de Uyarmıştı!

Geçtiğimiz aylarda Söylemezsem Olmaz programında Seren Serengil, 10 yılın ardından tekrardan Star TV’de yayınlanmaya başlayan İbo Show’u “hastane odasına” benzeterek İbrahim Tatlıses’in “İmparator” imajını zedelendiğini söylemiş ve İbrahim Tatlıses’in canlı yayında ağlamaması gerektiğini söylemişti.

Seren Serengil

Seren Serengil’in iddiasına göre “İmparator bu değil, hafızamızda böyle kalamaz!” çıkışıyla gündeme oturan güzel yorumcunun bu açıklamasından sonra programda ağlamamış! Fakat Seren Serengil’in söylemlerinin etkisi kısa sürdü. Geçtiğimiz Pazar akşamı ekranlara gelen İbo Show’da; usta sanatçının efsaneleşmiş performansları derlenerek vtr haline getirilip yayınlandı.

Söylemezsem Olmaz

Seren Serengil Ağır Eleştirdi!

Başta İbrahim Tatlıses ve İbo Show konukları olmak üzere birçok kişi gözyaşlarına hakim olamadı. Usta sanatçının eskisi gibi şarkı söyleyememesi hem kendisini hem de sevenlerini oldukça üzdü. Ancak İbrahim Tatlıses’in canlı yayında ağlaması Söylemezsem Olmaz programında çok konuşuldu.

Özellikle de İbrahim Tatlıses’in ağlamasına şiddetle karşı çıkan Seren Serengil; “İlk zamandan beri eleştirdiğim bir şey var. İbrahim Tatlıses’in eski sesini koya koya programa onu orada ağlatıyorsunuz. Seyirciler ağlıyor, konuklar ağlıyor. Sanki adam ölmüş de arkasından ağlanıyormuş gibi! Konuklar da hüngür hüngür ağlıyor. Adama da yazık yani, ben çok üzüldüm. Bunu yaptığınız zaman bu adamın imparatorluğunu, zirvedeydi bu adam.” açıklamasını yaptı. Seren’in kankitosu Arto ise “Aslında var ya, bu adamı acınacak duruma getiriyorsunuz. Yanlış mesaj oluyor, doğru mesaj değil!” diyerek tepkisini ortaya koydu. Seren Serengil ise; “Programın reytingi için bu adama harcayamazsınız! İbrahim Tatlıses’in imparatorluğunu elinden almayın!” diyerek kızgınlığını dile getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz