Magazin Kraliçesi Seren Serengil Maskesini Çıkardı ve İsyan Etti: “Çok Üzüldüm Bu Dünya Nasıl Bu Hale Gelmiş!”

Aleyna

Haberler

15 Nisan 2021

Magazin Kraliçesi Seren Serengil Maskesini Çıkardı ve İsyan Etti: “Çok Üzüldüm Bu Dünya Nasıl Bu Hale Gelmiş!”

Söylemezsem Olmaz’ın magazin kraliçesi Seren Serengil, son günlerde “Dumping Sendrom”uyla boğuşmaya devam ederken sosyal medyadan da uzak durmak yerine tam aksine Instagram’da yaşanan son gelişmeleri takip etmeyi, hatta ortalığı karıştırmayı ihmal etmiyor.

Seren Serengil

Hasta Yatağında Bile Her Şeye Yetişiyor!

Geçtiğimiz hafta sonunu İstanbul’un kaosundan uzak Sapanca’da geçiren güzel yorumcu; Sapanca’da sıkılınca bu defa soluğu Bodrum’da aldı. Temiz hava, doğa ve sakinliğe ihtiyacı olduğunu söyleyen Seren Serengil Instagram takipçilerine de sağlığı ya da bulunduğu yer hakkında bilgi vermekten de geri durmuyor.

Seren Serengil

Her fırsatta serum aldığını ve iyi olmadığını ifade eden Seren Serengil; dün Sadakatsiz dizisinde oynayan Burak Sergen’in hastalanmasını dizinin kötü kadını Derin’e bağlayınca ortalık karıştı. Pek çok sosyal medya kullanıcısı Seren Serengil’e tepkisini belli edince; güzel yorumcu ufak çaplı bir linç yemekten kurtulamadı. Ancak Seren Serengil’e en büyük cevabı Burak Sergen’in nişanlısı Nihan Ünal verdi; “Benim hayat arkadaşım, can yoldaşım yoğun bakımda ve kimin başına ne zaman ne geleceği bilinmezken; bu ne saygısızlık! Kimsenin yazdığına cevap vermedim bugüne kadar ama pes, bu ne had bilmezliktir! Çok yazık!!”

Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma

Seren Serengil’in Bodrum Sitemi!

Nihan Ünsal’ın bu atağına karışık vermeyen Seren Serengil bugün Instagram hesabından bizlere Bodrum’daki Yalıkavak’ın ne kadar boş olduğunu gösterdi. Koronavirüs pandemisi nedeniyle turizmin büyük düşüş yaşadığı inkar edilmeyecek bir gerçek. Hele de araya Ramazan ayı da girince; Bodrum gibi tatil bölgelerinin popülerliği bir anda son buldu.

Ancak bu kadar boş olmasını da beklemiyorduk! Bodrum’un en meşhur yerlerinden olan Yalıkavak’ta dükkanlar kapalı ve etraftada büyük bir sessiz hakim. Kalabalığı sevmediğini her fırsatta dile getiren Seren Serengil bile bu turizmin geldiği sonuçtan hiç memnun değil; “Dünya ne hale gelmiş, çok üzüldüm! Nasıl bu hale geldik biz?” diyerek sitemini dile getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz