Magazin Kraliçesi Seren Serengil’in Hedefinde Bu Defa Esra Erol ve Müge Anlı Vardı: “Kadın Programları…”

Aleyna

Haberler

29 Nisan 2021

Magazin Kraliçesi Seren Serengil’in Hedefinde Bu Defa Esra Erol ve Müge Anlı Vardı: “Kadın Programları…”

Beyaz TV’nin fenomen magazin programı Söylemezsem Olmaz’da bugün yine Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali çok formdaydı! Her defasında birilerinin arkasından konuşmayı pek seven bu üçlü, bugün Camdaki Kız’ın RTÜK’ten aldığı cezayı tartışırken; Müge Anlı ve Esra Erol’un programlarında yaşanan olaylara değinmeden geçmediler!

Söylemezsem Olmaz

Seren Serengil’in Sivri Dili!

Söylemezsem Olmaz masasını bilmeyen yoktur, magazin programları arasında en çok bilinen ve uzun yıllardır ekrandaki yerini koruyabilen tek program Söylemezsem Olmaz! Program yorumcuları zaman içinde değişse de, değişen yorumcular kaosun ve gıybetin dozunu daha da arttırdı. Özellikle de Seren Serengil’in gündemde kalmak için yapmayacağı şey yok!

Seren Serengil

Geçtiğimiz günlerde Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınında fenalaşıp hastanelik olan Seren Serengil, programdan 1 haftalığına izin alarak sevgilisi Mustafa Rahman Tohma’yla birlikte; Sapanca, Bodrum ve Fethiye’de zaman geçirerek kendini doğanın huzurlu kollarına bıraktı. Hatta güzel yorumcu, bu süre zarfında Instagram’dan sağlığı için programı bırakması gerektiğini söyleyen bir takipçisine; “Ben olmazsam program gider, çok kişi ekmek yiyor oradan!” diyerek Arto ve Bircan Bali’yi hiçe saydı!

Seren Serengil

Esra Erol ve Müge Anlı’yı Hedef Aldılar!

Ancak Seren Serengil çoktan Söylemezsem Olmaz programına geri döndü ve ünlüler camiasında gıybet yapmaya devam ediyor. Bugün canlı yayında Kanal D’nin sevilen dizilerinden Camdaki Kız’ın “Bekaret kontrolü” sahnesinin RTÜK tarafından aldığı ceza konuşuluyordu ki konu bir anda kadın programlarına geldi! İsim vermeden Esra Erol ve Müge Anlı’nın programda işlenen konuların Türk ahlakını bozduğunu ifade eden Seren Serengil, RTÜK’ün neden bu programlara ceza vermediğini sorguladı! Bildiğiniz gibi özellikle de Esra Erol’un programında çoğu kez evli kadınların evden kaçtıklarını ya da kuma hayatını tercih ettiklerini görüyoruz. Seren Serengil’in söylediklerine Arto da katılınca ortalık karıştı!

Benzer Haberler

Feiz 29 Nisan 2021

Ya. Bu seren denen sahus cok komik alrm.turk toplumina uyhunda. Da. Muge anlu ve. Esra erola laf sagleye bilcek son kadin once kendulere aynaya bir bak sibel r. Sonra. Baskalar8na lsf. Soglesinler

Can 29 Nisan 2021

Seren sereengil kim ya herseye burnunu sokmasa olmaz

Yorum Yaz