Magazin Kraliçesi Seren Serengil’in Selin Ciğerci’ye Söylediği Sözler Kavgada Bile Söylenmez: Selin Duymasın!

Aleyna

Haberler

19 Mayıs 2021

Magazin Kraliçesi Seren Serengil’in Selin Ciğerci’ye Söylediği Sözler Kavgada Bile Söylenmez: Selin Duymasın!

Söylemezsem Olmaz’ın kaotik magazin kraliçesi Seren Serengil, Maldivler’den döndü! Ayağının tozuyla gıybete hız kesmeden devam eden güzel yorumcu; bugün kavgalı olduğu Selin Ciğerci hakkında söyledikleriyle herkesi şaşırttı! Bu sözleri Selin Ciğerci duymasın, kavga çıkar!

Seren Serengil

Selin Ciğerci Vergi Rekortmeni Oldu!

Bildiğiniz gibi Instagram fenomeni olarak hayatımıza giren Selin Ciğerci zaman içinde kendini geliştirerek; bir iş kadını haline geldi! Kozmetik markası ve temizlik markası kuran güzel fenomenimizin aynı zamanda güzellik merkezleri de var. Kısa süre içinde servetine servet eklemeyi başaran Selin Ciğerci 2020’nin vergi rekortmenleri listesine adını yazdırmayı da başardı!

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra

Artık kendisinin fenomen ya da Influencer değil iş kadını olduğunu her defasında hatırlatan Selin Ciğerci; eşi Gökhan Çıra ile birlikte uzuun süredir tatil yapıyor. Bugünlerde Marmaris’te keyifli bir tatilin tadını çıkartan güzelimiz aynı zamanda ürünlerinin reklamlarını yapmaktan da geri durmuyor. Selin Ciğerci’nin yeni maskarasını tanıtırken “Sürüp geliyorum” dedikten sonra takma kirpik takması bildiğiniz gibi sosyal medyada büyük olay olmuştu!

blank

Bu Sözleri Selin Ciğerci Duymasın!

Hatta bu olay o dönem Amerika’da yaşayan eski dostu Kerimcan Durmaz’ın bile kulağına gitmiş ve dalga konusu olmuştu. Birçok kişi Selin Ciğerci’yle dalga geçerken; güzelimizin bu olayı bilerek yaptığı ortaya çıkmıştı. Eee ne demişler, reklamın iyisi kötüsü olmaz! Bu bahane ile yeni maskarasını tüm magazin takipçilerine duyuran Selin Ciğerci hedefine başarıyla ulaştı!

Ancak bugün Seren Serengil’in Selin Ciğerci hakkında söyledikleri; güzel fenomenimizin kulağıla ulaşmasa çok daha iyi olur! Canlı yayında Selin Ciğerci’nin tatil fotoğraflarını gördüğünü söyleyen Seren Serengil; Selin’in çok kilo aldığını hatta 100 kilo olduğunu iddia etti. Ancak Seren Serengil’in iyi tarafına denk gelmiş olacak ki Selin Ciğerci’nin fotoğraflarını canlı yayında gösterilmesine izin vermedi. Hatta Bircan Bali ve Arto’ya dahi fotoğrafları göstermemiş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz