Mücbir Sebepler İkilisi Seren Serengil’i Ağır Eleştirdi: “Allah aşkına terapiye gidin Seren Hanım!”

Dilek Yeğin

Haberler

7 Şubat 2021

Mücbir Sebepler İkilisi Seren Serengil’i Ağır Eleştirdi: “Allah aşkına terapiye gidin Seren Hanım!”

“Mücbir Sebepler”in sevilen ikilisi Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş, magazin kraliçesi Seren Serengil’i ağır bir şekilde eleştirdi.

Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş

Geçtiğimiz nisan ayında başlayan karantinada Instagram canlı yayını patlaması yaşamıştık. Aklınıza gelebilecek tüm ünlüler, tek başına ya da birkaç arkadaşıyla beraber Instagram’dan show yapmaya başlamıştı. Ama Melikşah Altuntaş ve Bartu Küçükçağlayan’ın geyik yapmak için başladığı basit bir yayın hepsinin arasından sıyrıldı! “Melikşah ve Bartu ile Mücbir Sebepler” adıyla karantina boyunca süren yayın neredeyse tüm ünlüleri transfer etti. Program, ünlülerin ilginç showlar hazırladığı görkemli bir kapanış gecesiyle de veda etti.

Seren Serengil

Neyse ki özlenen program ekim ayında geri döndü. Bir platformla anlaşıp yılbaşı özel yayını yapacak kadar da işi büyüttüler! İkinci sezonda da nostaljik geyikler yapmaya ve bazı ünlülere sataşmaya devam ediyorlar. Bu sefer hedef aldıkları isimse magazin kraliçesi Seren Serengil!

“Allah aşkına terapiye gidin”

Seren Serengil

Seren Serengil, 1990’lı yılların popüler isimlerinden biriydi. 1998 yılında da “Bu Gecenin Hatrına” şarkısıyla büyük sükse yapmıştı. Hal böyle olunca, Melikşah Altuntaş ve Bartu Küçükçağlayan’ın 1990’lar geyiğinin bir parçası da bu şarkı oldu. Ancak ikili, albümü çok “bipolar” buldu ve Seren Serengil’e acilen terapiye gitmesini tavsiye etti!

Melikşah Altuntaş, “Seren Hanım neyse ki bu albümü 20 yıl geride bırakmışsınız, hiçbir şey için geç değil” diyerek teselliye bile girişti.

Seren Serengil

Bitmek bilmeyen “Bu Gecenin Hatrına” geyiği Seren Serengil’i çıldırtabilir. Üstelik geyik bu şarkıyla sınırlı kalmadı!

“Türkçe poptan ne istiyorsunuz?”

Melikşah Altuntaş Bartu Küçükçağlayan

“Mücbir Sebepler” ikilisi daha sonra Seren Serengil’in “star” söylemlerine taktı! Melikşah Altuntaş, “İnsanlar için ‘Star değil, kötü giyiniyor’ derken kendisinin aynı kıyafetleri giydiği fotoğrafları göstermiştik” dedi. “Şimdi de Edis dünya çapında bir başarı elde etti diye moraller yarıda. Yine ‘kurumuş boğazım’ diyor Seren hanım” diyerek bombardımana devam etti!

Seren Serengil’in Edis’e yönelik “Bir Burak Kut olamadı” sözleri için de “Edis’in Burak Kut olmaya çalıştığını nereden çıkardınız?” diyen ikili Seren Serengil’in star anlayışıyla epey bir dalga geçti. “Günümüze senkron olamadı” dedikleri Seren Serengil’in intikamı acı olabilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz