Murat Yıldırım’ı Savunan Seren Serengil Öfkeden Ateş Püskürdü! “Namusuna Laf Ettiren Adam Etek Giysin”

Ayşegül S.

Haberler

4 Mart 2021

Murat Yıldırım’ı Savunan Seren Serengil Öfkeden Ateş Püskürdü! “Namusuna Laf Ettiren Adam Etek Giysin”

Ramo dizisinin Ramo’su Murat Yıldırım eşinin uğradığı takipçi şiddetine karşı bir mesaj yayınlayınca ortalık karıştı. Seren Serengil, Bircan Ballı ve Arto ile birlikte sunduğu Söylemezsem Olmaz TV programında açtı ağzını yumdu gözünü.

İman Elbani’ye Çirkin İthamlar

Ramo dizisinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından Rambel isimli bir kullanıcıya oldukça sert bir uyarıda bulunmuştu. Bunun nedeni ise Rambel adlı kullanıcının İman Elbani’ye dizideki Ramo ve Sibel aşkına engel olma, aradan çık” gibi paylaşımlarda bulunması. Hatta bununla da kalmayıp İman Elbani’ye hakaret dolu mesajlar paylaşan hesaba karşılık ünlü oyuncu eşini savunarak bu kullanıcıyı uyarmıştı.

Hiçbir Şey Dışarıdan Göründüğü Gibi Değil!

blank

Yazdığı metinden gerçekten çok öfkelendiği ve üzüldüğü belli olan Murat Yıldırım hiçbir şeyin dışarıdan göründüğü gibi olmadığını söyledi. hakarete uğrayan eşinin 5 kez bebek kaybettiğini de açıklamalarına ekledi. Üstelik İman Elbani bu esnada dizi için başrol kadın oyuncu aranırken Esra Bilgiç’i öneren kişiymiş.

Mesaj Seren Serengil’i de Öfkelendirdi

blank

Seren Serengil Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında kendisinin de bu tür üzücü durumlar nedeniyle daha önce bebek kaybettiğini açıkladı. Eski günleri hatırlayarak bu tür mesajlar yazanlara daha çok öfkelenen Serengil Murat Yıldırım’ı İman Elbani’nin arkasında durduğu için tebrik etti.

Adamsın Murat Yıldırım

Seren Serengil program esnasında yaptığı açıklama ile eşinin yanında duran, onu savunan Murat Yıldırım’ı tebrik etti. “İnsanın karısı insanın namusudur. Namusuna laf ettiren adam etek giysin. Sen adamsın Murat Yıldırım” dedi. Hatta “Karısına anasından bile laf ettiren adam etek giysin. Ben bana laf ettiren adamı erkek diye yanımda taşımam” diyerek Murat Yıldırım ve İman Elbani çiftine moral verdi.

Benzer Haberler

Lara 4 Mart 2021

Seren Serengil ile aynı görüşte yım👍

Yorum Yaz